Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet meglátoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet meglátogatni betegen a lányt aki tetszik nekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jó haveri viszonyban vagyunk, talán lehetne is közöttünk több mint barátság. Viszont a lány beteg és nem igazán mozdul ki a házból (megfázás). Tegnap beszélgettünk telefonon de az mégsem olyan volt, mint élőben, meg persze nagyon hiányzik és arra gondoltam, hogy elmennék hozzá szó nélkül és vinnék neki valamilyen gyümölcsös üdítőt, esetleg egy csokit mellé. Legfőképpen hölgyek válaszát várom, esetleg olyan fiúkét, akiknek része volt hasonló dologban. Szerintetek jó ötlet -e? Mert gondolom a lányt lehet zavarná ha betegen látnám, mert olyankor nem a legszebb az ember, de viszont engem nem zavarna, lényeg hogy látnám kicsit, vinnék kis apróságot. Szerintetek túl nyálas vagy inkább aranyos ötlet? 23F, 20L

2016. jan. 13. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj, nincs veszteni valód.


Amugy is jó ötletnek tartom és figyelmes gondolat gyümölcsöt vinni neki ami tele van tápanyagokkal.


Persze pár dolgot figyelembe kell venni például hogy mennyire beteg. Ha hányásos hasmenése van akkor nem hiszem hogy díjazná a jelenléted.

A másik hogy neked kell tudnod mennyire vagytok jóban.


Ha a kapcsolat nem túl közeli könnyen lehet hogy az lesz a reakciója hogy: ez meg mi a fa.szt keres itt


Szóval ha ezek rendben vannak akkor oké lesz minden

2016. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nagyon jól esne, pláne ha én is hasonlóan éreznék (ugye írtad, hogy szerinted lehetne több is mint barátság) :) 20L
2016. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szó nélkül elmenni bárkihez bármilyen indokkal bunkóság. Ezer dolog lehet éppen ami miatt nem alkalmas neki, nem csak az, hogy hogy néz ki. Ha látni akarod, beszéld meg vele előre.
2016. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szó nélkül ne állíts be, ha lebeszéled vele nagyon figyelmes gesztus, remélhetőleg értékelni fogja ;)


20/F

2016. jan. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Hogy majd amikor megcsal a fejéhez vághasd hogy "pedig én még betegen is meglátogattalak amikor együtt sem voltunk"? Biztosan.
2016. jan. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kedves ötlet, hajrá. :)
2016. jan. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne üdítőt meg csokit vigyél!

Gyümölcsöt!

Én annó az exembe akkor szerettem bele,mikor meglátogatott a kórházban.Nagyon figyelmes és gondoskodó volt!

2016. jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Velem tortent mar ilyen. Akkor ott felig kellemes, felig kellemetlen volt. Kellemetlen egy okbol - o tobbet erzett irantam, es nekem buntudatom volt, hogy olyat teszertem, amit en forditott esetben nem csinalnek, hogy nem tudom oszinten viszonzni azt a gondoskodast, amit tole kapok. Ja, es epp lazasan izzadtam a paplan alatt, csapzott hajjal, faradtan, eloszor be se akartam engedni, de azert csak rabeszelt hogy kikeljek az agybol egy oercre. Be nem jott, csak az ajtoban atadta, amit hozott es jobbulast kivant. Neked is ezt javaslom, mert amugy barmennyire kedvel, teher lehet most neki meg beinvitalni, jopofiskodni, mikor kegszivesebben aludna.

Igy utolag eletem egyik kegkedvesebb emleke, es maig sokat gondolkodok azon, lesz e meg valaki ilyen kedves es gondoskodo vekem. Eleg ha ra gondolok es maris vidamabb a napom. Szoval csak hajra, latogasd meg:-)

2016. jan. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, menj csak ha sosem akarsz vele összejönni.


Nem is értem az itteni válaszolók többségét. Ti is mind azt akarjátok hogy barát zónába kerüljön a kérdező?


Most komolyan, ha egy srác elmenne hozzátok, aki csak a haverotok akkor azzal hány % eséllyel jönnétek össze utána?

2016. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, hogy meglátogathatod-e. Nem vagyunk egyformák, de ha hozzám jönnél látogatóba, egy adag húslevestől gyengülnek el végérvényesen. Betegen, torokfájósan, szutykos orral, az vérré válik az emberben. Már persze, ha ilyen állapotban egyáltalán látni akar. A mellé esetleg narancs, mandarin. Csoki felejtős, bár az én véleményem ez ügyben nem tárgyilagos, zsigeri undorom van az összes létező édességtől.
2016. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!