Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti számítotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti számítotok a lánykérésre?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy X ideje együtt vagytok a párotokkal,minden szép és jó,boldogok vagytok.És már a levegőben van ugymond,hogy mentek nyaralni,vagy wellnessezni vagy elhív a párotok vacsorázni és úgy bennetek van,na most tuti megkéri a kezem.Vagy nem is gondoltok ilyenre?Majd egyszer csak meglepődtök és kész,amikor letérdel a párotok és elkezdi a kis mondanivalóját?

2017. aug. 29. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem szamitok ilyenre, ket eve leszunk lassan egyutt de tok jol meglennek eskuvo nelkul orokre is akar. Meg eleve en inkabb megbeszelnem elore, nem ilyen random meglepetes lanykerest akarok, ha sor kerulne ra.
2017. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Normális esetben a felek beszélgetnek arról, hogy akarnak-e egyszer házasságot, és ha igen, akkor mikor. Lehet rá számítani, igen.
2017. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam csak nem irtam.Hogy nyilvan mar volt róla szó hogy majd lesz esküvő,tudja a férfi nyilván,hogy a hölgy milyen lánykérésnek örülne.És hogy így számitanátok e már rá.BNem pedig,hogy semmi szó az esküvőről családról,gyerekekről.így gondoltam.
2017. aug. 29. 13:49
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem számítok ilyesmire, mert én nem szeretnék ilyen meglepetés lánykérést, se letérdelést, se gyűrűt. Majd megbeszéljük, hogy összeházasodunk, ezt megünnepeljük egy családi vacsorával és kész.
2017. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Mi 4 éve járunk, 2 éve együtt élünk, én most végeztem az egyetemen, ő jövő tavasszal fog, akkor fogja megkérni a kezem. Állandóan eljegyzési gyűrűket nézeget, és a jövő nyáron már a napot is tudjuk mikor akarunk házasodni. Nem lesz templomi, nagy esküvő, szóval könnyű megszervezni.

22L

2017. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam gondolkodni rajta elég sokat, de még egyelőre nem számítok rá úgy, hogy na most...még nem teljesen adottak a körülmények. Jövőre ilyenkor már valószinübb :) De egyébként nem "tervezek" agyalni rajta, mert az csak elrontja az egészet, és "csakazértsem" akkor történne meg, amikor azt én már fejben elterveztem :D
2017. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 nanning ***** válasza:
84%
Szia, az én párom 3 hete kérte meg a kezemet. 3,5 éve vagyunk együtt. Engem igazán meglepett a dolog, mert beszélgettünk sokat róla és végül úgy döntöttünk, hogy jövőre kéri meg a kezemet. Ennek ellenére a montenegrói nyaralásunkon került rá sor a tengerpartnál, naplementében egy csodás hídon. Nagy meglepetés volt :)))
2017. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ismerősöknél ebből volt is balhé három éve.


A fiú elvitte a lányt Rómába, a hülye "barátnői" meg teledumálták a fejét, hogy megkér, stb.

A csaj indulás előtt tök csalódottan vágta oda a srácnak, hogy "szar volt a nyaralás, mert arra zsámítottam, hogy megkérsz".

Szegény pasi meg csak nézett, hogy miaszar, ő jót akart. :)

Tavaly végül megvolt a lánykérés és most már házasok is, de nah :D


Én nem gondolkozok rajta, ha elutazunk, akkor is maga a hely ami miatt zgulok és várom, nem a lehetséges lánykérés miatt :)

2017. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan így nem számítok rá, hogy 'na most elhívott ide-oda, biztos megkéri a kezem'. Természetesen volt már szó családról, gyerekekről is; de majd ha eljön az ideje megtörténik. Addig nem is gondolok görcsösen rá,lepődjek azért megy egy kicsit! :)
2017. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok házasságpárti, de amúgy az ember alapban megy a párjával nyaralni, kirándulni ha olyan az idő, akár többször is egy hónapban stb., vacsizni meg tuti havi egyszer-kétszer minimum, szóval akkor mindig azon görcsölne az ember, havi x-er, hogy most? A barátnőmék sokat túráznak, Őt ott kérte meg a párja, nem számított rá abszolút.
2017. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!