Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Túlélheti-e a kapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélheti-e a kapcsolat ha nemleges válasz érkezik a lánykérésre?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 16:37
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
49%

Nem sanszos. Kivéve, ha egyik nap összejöttetek, másiknap megkérték a lány kezét. Normál helyzetet feltételezve évek működő párkapcsolata áll a dolog miatt.


26/F

2016. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Biztos hogy szakítanék, ha nemet mondana a lány. Ebben az esetben nem velem képzeli a jövőjét, így nincs értelme folytatni. Nem mellesleg ennél megalázóbb dolgot nem tudnék elképzelni. 22/F
2016. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Attól is függ, hogy a lány miért mondott nemet (pl. túl korainak érzi). De én úgy gondolom, hogy ha valaki megkéri egy lány kezét, akkor hosszabb ideig voltak már együtt, szóval ha addig jó volt a lánynak a férfi, akkor nem értem, a házasságra már miért nem jó. Gondolom, addigra már megismerték egymást, tehát a lány is tudhatja, hogy kapcsolati téren mit várhat el a párjától, meg ha annyira nem volt jó neki együtt, akkor nem értem, miért maradt vele addig. Nem akarok rosszindulatú lenni, de nekem valahogy nem áll össze a történet a nő szemszögéből. Ha jó volt addig a férfi, miért nem megy hozzá? Ha nem volt jó, akkor miért maradt vele? Nekem nagyon rosszul esne, ha egy lány így reagálna a lánykérésre, biztos, hogy nem foglalkoznék vele a továbbiakban. Én még azt is megkockáztatnám, hogy ilyen esetben van egy másik férfi is a képben, de ki tudja.
2016. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A férfi komolytalanul állt hozzá a lánykéréshez, ezen felül pedig olyan érzetet kelt, hogy a párkapcsolati gondjaikat ezzel akarja kompenzálni, ilyen nesze akkor elveszlek módra. Ezen kívül mindenketten szeretik egymást és el tudnák képelni az életet egymással csak nem úgy, hogy így kéri a másik
2016. júl. 3. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A férfi szempontjából ez nyilván sértő, de azért nem egy helyzetben indokolt lehet a nem. Pl. ha egy férfi nem látja be a kapcsolat hibáit, amik nem végzetesek, viszont idő kell a kijavításukhoz, illetve hogy egyáltalán kiderüljön, hogy megoldhatóak-e, akkor is muszáj a nőnek igent mondania, hogy majd a házasság alatt derüljön ki, ha nem megy a dolog? Vagy ha a nő nem érzi még késznek kettejüket, a kapcsolatukat a házasságra (nem évben mérik, hogy mikor jön el ez az idő), hiába szeretik egymást, akkor mi van?
2016. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pontosan erre akartam célozni utolsó, hogy nem végzetes hibákról van szó, de ezzel a dologgal akarja kompenzálni, ahelyett, hogy a megoldást keresné(nk)
2016. júl. 3. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye szoktatok beszélgetni a problémáitokról? Vagy csak várjátok, hogy maguktól megoldódnak?
2016. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Akárhogy is, biztos hogy nem maradnék a lánnyal ha nemet mondana. Függetlenül attól, hogy most minden very happy és azért, vagy pedig taktika és azért kérem meg.
2016. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem!!!
2016. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem túlélhet. Van, hogy a lány még korainak érzi, vagy épp van egy kis hullámvölgy a kapcsolatban és azért nem mer igent mondani, de ezeket meg lehet beszélni és lehet rajtuk javítani.
2016. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!