Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lánynak milyen eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak milyen eljegyzési gyűrűt szoktak venni (ami nem karikagyűrű) milyen anyagból szokott ez lenni és általában mennyibe kerül egy ilyen? Mi az általános tapasztalat ezen a téren?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az eljegyzési gyűrű rendszerint arany és köves. Ha gyémánt benne a kő, akkor sokba kerül.
2010. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Általában sárga vagy fehér aranyból van, 1 db kisebb-nagyobb kövel. Ezeket kb. 3000 Ft-tól már lehet kapni, határ a csillagos ég. Főleg a kő fajtájától, minőségétől függ.


De szerintem egy lány annak is örül, ha egy műanyagkarikával kérik meg a kezét, amennyiben a megfelelő férfi teszi :-)

2010. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy köves legyen. Sok nő nem szereti az aranyat mostanában, akkor ha teheted fehérarany, vagy ezüst. a kő a lényeg: elegyzési gyűrűben mindig van. szerintem nem kell gyémántnak lennie, de ez nőre válogatja :) van rengeteg szép köves gyűrű ami nem gyémánttal van, nézz körül alaposan!
2010. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez a drágábbik kategória:


[link]

2010. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én extravékony, picikövest szeretnék, amit a párom tudtára is hoztam szépen finoman. így neki se kerül sokba, és nekem is tetszeni fog:D
2010. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten ezüst gyűrűre vágytam. Meg is kaptam:)) ez is köves gyűrű,most válogatunk párommal a jegy gyűrűk között.A barátaink körében is az ezüst kedvelt mostanában.

AZ árak tényleg attól függnek hogy milyen gyűrűt szeretnél(arany,ezüst,fehér arany, és milyen fajta kővel).

20/L

2010. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én eljegyzési gyűrűm a legszebb szerintem a világon! Arany, két pánt fut körbe és van benne egy gyönyörű kő! Megtaláltam a blokkját :) 72 ezer volt, de sokszorosan megérte az árát! GYÖNYÖRŰ! :)
2010. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem egy vékony arany pánt egy elég nagy kővel de nem gyémánt hanem cirkónia.20 000 ft volt.Annyira imádom:)ha mást nem azt mindnig hordom.:)

Érdemes körülnézni mert ahol a nagyokos vőlegényem vetteelég drágák az ékszerek a mellette levő boltba sokkal nagyobb kövesek meg vastagbbak voltak ugyanannyiért:):)

de nem bánom mert nem is ő lett volna:)

2010. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként egy pici brillkő sem kerül már annyira sokba, 3000-től már lehet kapni.
2010. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szeintem is!!! Eljegyzsi gyűrűt ha már veszel egy lánynak, akkor az ne valami bóvli legyen, hiszen (ha szerencsétek van) egész életében hordani fogja! Ne sajnáld rá a pénzt...Fehér arany dukál, pici brill kővel..Ez vmi íratlan szabály jobb körökben! :)
2010. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!