Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lánynak milyen eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak milyen eljegyzési gyűrűt szoktak venni (ami nem karikagyűrű) milyen anyagból szokott ez lenni és általában mennyibe kerül egy ilyen? Mi az általános tapasztalat ezen a téren?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A jobb körökben...hát ez vicces.Az eljegyzési gyűrű nálam azt jelenti,hogy kaptam valakitől valamit amivel azt jelzi engem választott és feleségül akar venni.Hogy azt mivel teszi teljesen mindegy...
2010. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van!

Ha a lány nem anyagis...akkor annyira mindegy, hogy milyen fémből van és milyen kő van benne. Ez a gyűrű a szándékodat tükrözi, hogy azzal a lánnyal, akit megkértél, vele képzeled, és tervezed a jövőd!

ha apárom megkérne, én ezüstöt szeretnék, mert az nekem jobban tetszik, mint az arany, meg az esküvői gyűrűk úgy is aranyból vannak!

Sok boldogságot az eljegyzetteknek:)

2010. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A fehér arany az nem sárga! :D Ezért nem lesz ugyanolyan színű, mint a karikagyűrű. Ezen kívül a fehér aranynak sokkal szebb, tisztább a ragyogása, mint vmi ezüst olcsóságnak! De te döntesz...
2010. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek!:-)
2010. jún. 1. 11:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért azt is vegyétek figyelembe, hogy az eljegyzési gyűrűt a karikagyűrű mellett illik hordani, ugyanazon az ujjon. Tehát nem árt, ha illenek egymáshoz. Tehát egy vastag sárga arany karikagyűrű mellé nem illik vékony ezüst eljegyzési gyűrűt tenni. És a nagyon csicsás eljegyzési gyűrű csak sima karika mellett érvényesül, diszített karika mellett nem.


Természetesen nem számít, mivel kérik meg az ember kezét, de a kérdező ezzel nem megy semmire, ő azt kérdezte, hogy szokás az ilyesmi. Ha azt mondjuk, hogy mindegy, azzal nem segítünk. Majd ő eldönti, számít-e ez a barátnőjének vagy nem.


No meg az sem árt, ha a kérdező figyel a lány stílusára, ha visszahúzódó típus, nem vesz harsány hivalkodó gyűrűt, és ha a lány az arany ékszerekért van oda, nem vesz neki ezüstöt. Ha mindene fehérarany, akkor pedig nem vesz hozzá sárgát. Ez minimális odafigyelés, viszont nagy öröm, csak a pasik nem mindig gondolnak ilyenre. A méret miatt meg érdemes elvinni egy régebbi gyűrűt mintának, vagy felpróbálni a lány gyűrűjét, és ugyanakkorát venni.

2010. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na hogy mit illik az megint a lányon múlik.MErt pl ha nekem ilyet meg akarnának magyarázni hogy ugyanazon az ujjamon hordjam hát leosztanám akárki az.Kicsit puhatolózni kell. Hogy milyenek tetszenek neki meg sárga vagy fehér meg ilyenek.De ha visszagondolok a sajátomra....elképzeletem milyen gyűrűt kapok és teljesen más lett.Egy tipikus amerikai mintás gyűrű vékony pánt szép nagy kő.És abban a pillanatban akárminek örültem volna:D
2010. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!