Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki dolgozott-e már a...

Valaki dolgozott-e már a Hunor Részvénytársaságnál? Hunor PPH Rt? Komolyan lehet venni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik meg is alapozzák a válaszukat! Köszi
2011. aug. 23. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én regisztráltam, félig már cikket is írtam belőle, majd ha befejezem linkelem.

Röviden:

Regisztráció óta kb. mindennap küldenek egy levelet, hogy milyen szép az élet, vegyek részt a következő tanfolyamon és tökéletes életem, párkapcsolatom, munkám, akármim lesz, utána lépjek szintet és akkor kereshetek is.

De:

[link]

"A havi továbbképzést és a menedzseri kedvezményeket akkor veheted igénybe, ha:

Menedzserré válsz, a regisztrációt követő egy hónapon belül, díja 60000 Ft, illetve Menedzserként a 12500 Ft-ot befizetted. "


[link]

Ezt minden levélben megkapom, "minél előbb javasolt"


Szóval azért, hogy ún, menedzser legyek fizessek egy rakat pénzt, de mi a fenét kell csinálni?

Kb. csak új balekokat kell beszervezni, nem véletlenül van tele az összes álláskereső oldal különleges társadalomfejlesztő munkával. Ha regisztrálsz, külön menüpontokból lehet letölteni a mintaszövegeket, amikkel el kell árasztanod az álláskereső oldalakat, gondolom a reflinkedből kapsz majd valamennyit. De csak ha már "kiképeztek", azaz perkáltál nekik a "képzésért".

2011. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, várom a linket, amint kész lesz!

Az a helyzet, hogy én már beregisztráltam kb 2 hónapja, viszont nem foglalkoztam vele, nem fizettem semmit, még el se olvasgattam, igaz, hogy e-maileket nekem is küldözgettek napi szinten! A múlt héten kezdtem vele foglalkozni, hogy mi is ez, de nem igazán tiszta a dolog!

Szerintem is annyi a lényeg, hogy elsősorban nekem kell részt vennem az általuk tartott képzéseken, aztán meg minél több embert felküldeni a honlapjukra meg a képzésükre, amiért ők is fizetnek és abból lenne nekem is! Na de, hogy ez mennyire így van, azt nem tudom! Tetszik is meg nem is!


Én beszéltem egy nőcivel skypon, aki azt mondta, hogy ő 15 éve ezt csinálja és ebből él meg, viszont nem minden kérdésemre adott konkrét választ!

2011. aug. 24. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D


15 éve még rendes internet sem volt ebben az országban bszod :D:D:D



Jól lehúznak pénzzel aztán szevasz van.


Valaki próbál megélni, mert qrvára nem fizetnek sehol sem a munkáért meg nincs is munka.

2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Am ne vedd komoylan mert ma már lehet RT-t alapítani 70 ezer forintból is...


Vannak ügyvédgárdák, cégjogászok akik ezzel foglalkoznak.

2011. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!