Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A karácsonyi eljegyzės...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsonyi eljegyzės szerintetek is gagyi dolog?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagy divat lett.
2017. dec. 25. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Izlések és pofonok. Van aki romantikusnak tartja, van aki meg gagyinak. És?
2017. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
31%
Látom, nem jegyzett el senki téged idén :)
2017. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem. Nyáron ėn kėrtem meg a párom kezėt (ő a lány). Semmi extra naphoz nem kapcsolódóan.
2017. dec. 25. 20:42
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Az hát :D meg nevetséges, hogy mindegyik különlegesnek tartja. Igen, én is biztos féltékeny vagyok, hogy nem jegyzett el senki :D
2017. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2017. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem már unalmas, az is, amikor a lány névnapján, születésnapján. Engem sem jegyzett el még senki, ha mégis erre kerülne a sor, remélem, nem jeles napon fog történni. Csak elhalványul az egyik jeles nap a másikhoz képest.

Pl. a kolléganőm Éva, majdnem elfelejtettem felköszönteni. A rokonom nov. 1-jén született, szinte mindig elfelejtem, hogy aznap őt is ünnepeljük, mármint távolról, mert évek óta nem beszéltünk...

2017. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy 1-es kolléga mondja, ízlések és pofonok.. Van, aki a divat rabja, más pedig a saját stílusát követi. Ennyi.
2017. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is kicsit olyan szaga van az ilyen ünnepekkor történő eljegyzésnek, mintha az ember le akarna spórolni egy ajándékvásárlást:D "Úgy is meg akartam már kérni a kezét, legyen karácsonykor, akkor legalább más ajándék már nem kell":D

Ennek ellenére ha olyan ember kérné meg a kezem, akitől várom, akkor marhára mindegy lenne, mikor tenné. Ha most tette volna karácsonykor, akkor is örültem volna, mint majom a farkának, és nem azon gondolkodtam volna, hogy "jaj de gagyi".

2017. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy ismerősöm a barátnőjét akkor jegyezte el, mikor a barátomék megnyerték a bajnokságukat. Dupla öröm volt, nem volt nyálas sem szerintem. Jeles naphoz sem kötődött (szüli-névnap-húsvét stb...)
2017. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Mert mondjuk a szeptember nyolcadikai az sokkal jobb :D Random nap az összes, a páron múlik, hogy mennyire gáz.


Lehet gáz egy random július 2 vasárnap este, és lehet jó is a karácsonyi, de lehet gáz a karácsonyi vagy jó a július 2 vasárnap esti.


Nem ezen múlik.

2017. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!