Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A karácsonyi eljegyzės...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsonyi eljegyzės szerintetek is gagyi dolog?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagy divat lett.
2017. dec. 25. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem Karácsonyra való dolog. Lehetne akkor már várni 1-2 hetet... Nekem is kapásból 3-4 ismerősöm lett menyasszony most a fb szerint. Valahogy nagyon unszimpatikus a dolog. Egyrészt ez az ünnep másról szól és ugyan adjuk már meg a tiszteletet - különben mi értelme? - másrészt ha a házasságnak annyi, szép kis emlék társul a Karácsonyhoz. :D Szerintem sem illendő és nem is szép. :) Bennem is inkább rossz érzést kelt ilyet látni, pedig én is házas vagyok, nem vagyok ellene... :)
2017. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Amennyiben "meglepi eljegyzés", akkor olyannak tűnik, mintha ez sem lenne több egy karácsonyi ajándéknál, csak épp jobb nem jutott az eszébe.

De ha az eljegyzés egy közös döntés eredménye, és ez épp karácsony környékén esik meg, akkor na bummm...

2017. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen mindegy, kár általánosítani.,

Van olyan nő, aki utálná, van aki imádná, van akinek semleges lenne, a dátum nem osztana, nem szorozna.

Én is inkább annak a pártján vagyok, hogy ne karácsonykor.

De ha karácsonykor kérne meg se lenne vele bajom, ugyanúgy igent mondanék.

2017. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak szerinted.

Én nem örülnék neki, ahogy a húsvétinak, a névnapinak és a születésnapinak sem. A Valentin-napinak meg főleg nem, mert az az összes felsoroltnál is elcsépeltebb.

Az egyenesen bunkóságnak tartom, amikor két ember kisajátít magának egy ünnepet, ami mindenkiről kellene, hogy szóljon, az egész családról.


Na meg nekem még egy hatalmas érvem van az ünnepi eljegyzés ellen, mégpedig hogy nem akarnék nagy felhajtást. Egyszerűen a családi körülmények nem tennék lehetővé, ezért csak kettesben elvonulva érezném magam nyugodtnak, és akkor nem lennék feszélyezett. Azt meg nem akarnám, hogy a feszélyezettség tönkretegye a hangulatot...


22/N

2017. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Fantàziàtlan és elég közhelyes. És nem vagyok irigy. Az én férjem ennél kreatívabb volt szerencsére. :)
2017. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Gagyinak nem mondanám, de tényleg picit közhelyes, meg igazából megint egy amerikai szokás ( szeretem az amerikaiakat, inkább az zavar, hogy sok külsőséget átveszünk az igazán jó dolgok helyett).


Meg nekem mondjuk azért se tetszett volna, mert a karácsony nálunk családi ünnep, értsd: országjáró turné :) előtte azért mindig van kis feszkó is, hogy meglegyenek az ajándékok, bevásárlás stb.


De ahány ház, annyi szokás. Ha mondjuk egy pár kettesben tölti a karácsonyt, esetleg el is utazik, akkor miért ne?

2017. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akit érint, az úgyis lexarja mit gondol más. Valamiben mindenki gáz valaki szemében. Így aztán oly mindegy ki mit gondol és miről. :D
2017. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Engem 24.-én este kért meg a párom otthon melegítőben voltam a szobában. Ajándékozás után. Én örültem neki. Mert nem mindegy, mikor???
2017. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként meg egy perccelsem fordítottunk kevesebb időt a családjainkra.
2017. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!