Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék nagy nyilvános,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék nagy nyilvános, meglepetés leánykérést, hogyan?

Figyelt kérdés
Az interneten vannak a nagy nyilvános, meglepetés leánykérések, barátok, közönség , stadionban, utca, téren, hogyan érhetném el , hogy a leendőm így kérjen meg majd, ünnepélyesen?
2018. jan. 13. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudhatod, hogy ő hogyan tervezi
2018. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Naponta elmondod, ötször, éveken át.


A lánykérés a férfi dolga. Olyan lesz, úgy és akkor, ahogy ő szeretné. A dolog lényege az, amit képvisel. Nem kellene ilyen fontosnak lennie, hogy hogyan történik.

Mondjuk sokat segít, ha nem egy introvertált, csendes pasit választasz, hanem egy magamutogató majmot, aki szeret szerepelni.

2018. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy kinyitod a szádat és elmondod, hogy te azt szeretnéd, hogy minél nagyobb felhajtás legyen körülötted és lehetőleg ne kettesben kérjen meg, hanem szervezzen valami nyilvánosságot is hozzá.
2018. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél kreatív. Úgyis nagyon egyedi akarsz lenni a lánykéréssel, akkor mennie kellene saját magadtól.
2018. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy kinyitod a szád és megmondod neki, hogyha majd meg szeretne kérni, neked ez lenne a szimpatikus és helló.


Én pont az ellenkezője vagyok, de a kedvesem tudja, mert mikor szóba került egyszer az eljegyzés, akkor megmondtam, hogy csak ketten legyünk és ennyi.

2018. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Apróság tán, de "leendőd" van már?
2018. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen, mikor szóba kerül a dolog akkor elmondod, hogy te hogy képzeled el. Vagy mikor látsz egy filmben, videón, akárhol ilyet akkor mondod neki, hogy milyen szép, te is ilyet szeretnél.


Én pont az ellenkezője vagyok, utálom a nagy felhajtást, középpontban lenni, stb. Mikor szóba került a lánykérés én mondtam is páromnak, hogy nem szeretném, ha nyilvánosan történne nagy felhajtással. Szerencsére mindketten visszafogottak vagyunk, így egyik délután, mikor hazaért a munkából csak odaült mellém az ágyra, előhúzta a dobozt és feltette a kérdést. Nekem sokkal jobb volt így, mintha felírja az égre a nevem, aztán 500 ember tapsol körbe, de kinek mi tetszik. Ismertem olyan lányt, aki kijelentette, hogy ha a párja otthon kérné meg, melegítőben akkor biztos nemet mondana, mert ő étteremben akarja, kiöltözve, nagy felhajtással. Nincs ezzel baj, csak valahogy jelezni kell a férfinek, hogy te hogyan képzeled el, mert senki nem gondolatolvasó.

2018. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!