Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megmondjam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a barátomnak hogy megtaláltam a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 09:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem én vesztettem el.:D
2018. ápr. 3. 11:52
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy okot mondj légyszi, hogy mi az, amiért felmerült benned, hogy esetleg elmondd neki. Mennyivel lennél előrébb?
2018. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd el az örömét.
2018. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

Egyénfüggő, ahogy érzed.

Én viszolygok a meglepetés lánykérésektől, így megmondanám, hogy inkább beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze és kész.

2018. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
Én lánykérés után mondanám meg neki.
2018. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Erről a Love actually című film idevágó jelenete jut az eszembe...

Amikor a férj megveszi a gyönyörű nyaklàncot karácsonyra... a szeretőjének. A feleség megtalálja, és végig azt hiszi, ő kapja majd, aztàn van nagy koppanàs a fa alatt....

De viccen kívül, szívből remélem, nàlatok nem ez lesz. Én nem rontanàm el az örömét. Sok boldogságot!


Ja, ès még annyit - ne dőlj be a tündérmeséknek.


Nekem először mikor megkérték a kezem, az olyan volt amiről minden làny àlmodik, egy római hosszú hétvégén. Semmit sem sejtettem. Annak a kapcsolatnak kb 2 éven belül vége lett, mert utána megrekedtünk egy szinten, nem volt valódi továbblépési szándèk mögötte.


A férjemmel másfél év kapcsolat utàn leültünk megbeszélni, hogy mi lenne, ha összeházasodnànk, gyerekek meg miegyéb. Ha úgy vesszük, ott nem volt lánykérés. 6. éve vagyunk házasok lassan.


Szóval a szàndèk a lényeg, nem az, hogy hogy történik meg.

2018. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, mint a 16-os. Volt párommal érzelmes, romantikus lánykérés, szép gyűrű, stb. Aztán szakítottnk. Férjemmel megbeszéltük, hogy itt az ideje összekötni az életünket, se eljegyzés, se gyűrű, se lánykérés. 8 éve boldog házasok.
2018. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

16-os! Nekem is ez jutott eszembe, az Igazából szerelem c. filmből (persze igaz, az nem gyűrű volt).

Volt "meglepi" az asszonykának:)

2018. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne... rémesen illzió romboló lehet :(


Amúgy is, az hogy van gyűrű, x dolog, a kérdések:

- kié? :D

- mikorra szánja?

2018. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtaláltam anno a gyűrűmet! Takarítás közben teljesen véletlenül! Hallgattam, egy szót se szóltam, nem akartam elrontani a pillanatot. Te se mondd el, tudom nagyon nehéz de megéri. Sok sikert és sok boldogságot!
2018. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!