Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtaláltam a gyűrűt?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a gyűrűt?!

Figyelt kérdés
De nem lehet gyerekem megmondjam neki?
2013. jan. 13. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Persze jobb tisztázni a dolgokat, de ez nem állhat közétek ha nagyon szeret.
2013. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ilyeneket nem a kapcsolat elején szoktak tisztázni?
2013. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha tényleg szeret téged,nem fogja érdekelni. Egy kicsit szomorú lesz,de majd örökbe fogadtok.
2013. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet gyereked, és eljutott eljegyzésig a kapcsolat úgy, hogy nem közölted vele ezt az információt?! Mennyi ideje vagytok együtt és mióta tudod ezt?(mármint nem az eljegyzést)

Mindenképp mondd el neki. Ez azért nem mellékes info. Ha igazán szeret, így is veled marad és ez nem lesz akadály.

Egyébként akarsz egyáltalán gyereket? Mert ha te nem, ő meg igen, akkor az nagy baj.

2013. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, nem azért mondom, de az ilyesmit szerinted nem az első 3 randi valamelyikén szokás tisztázni? Te hogy viselnéd, ha a jövendőbelid mondjuk az esküvő előtt fél órával szólna, hogy "ja, és van ám 3 gyerekem, csak az anyjuk neveli őket..."
2013. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez mindenképpen egy olyan dolog, amit el kell mondanod! Gondold el, milyen csalódás lenne neki, ha pár év múlva ő nagyon szeretne tőled gyereket, és kiderülne, hogy te már régen tisztában vagy vele, hogy neked nem lehet. Ha az eljegyzés előtt elmondod neki, és szeret téged, úgyis elvesz feleségül, de nem fog hamis illúziókat kergetni.
2013. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 13. 12:54
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Örökbefogadás is szóba jöhet még, nem?
2013. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Talán nem lesz belőle baj ,de szerintem saját babát akar majd. Neked is borzasztó lehet ,de én mint férfi szeretném a vérvonalat tovább vinni. Így oké ,hogy a páromnak nem lehet gyereke ,de kéne valaki aki lemondana a gyerekéről amit "nekünk" csinálok.

Bunkón hangzik ,de talán a legjobb megoldás.

2013. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Öööö... igen.. szerintem talán mondd el neki! Mégis milyen kérdés ez? Mikor akartad elmondani? Ha már eljegyzés van, talán nem 1-2 hetes a kapcsolatotok!?

Nem tudom.. a kapcsolataim első három randiján sosem volt téma esküvő, meg gyerek, meg összeköltözés! Az még baromi korai egy ilyen tényt feltárni!

Azért azt lehet tudni néhány hónap, esetleg 1 év után, hogy egy kapcsolat komoly lesz e vagy sem! Vagy legalábbis azt, hogy az illetővel el tudsz képzelni házasságot, gyereket. Ha igen, meg kell várni a jó alkalmat, és elmondani!

2013. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!