Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megmondjam a páromnak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a páromnak, ha nem tetszik az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Tegyük fel: megkéri a kezemet egy drága (cirka 200 ezer ft-os) gyűrűvel, és nekem nem tetszik igazán. Persze, jó-jó, de nem szeretném azt hordani még másfél évig, az esküvőig. Te mit tennél?

1.,Megmondanád neki rögtön, miután felhúzta a gyűrűt. (Ezzel valószínűleg elrontanád az örömét)

2.,Csak 1-2 nappal az eljegyzés után közölnéd vele, hogy amúgy másmilyen gyűrűre vágytál volna

3.,Nem mondod meg neki, hogy nem tetszik, és hordod még másfél évig (az esküvőig)

4.,Nem mondod meg neki, hogy nem tetszik, de nem hordod, csak elteszed szépen a kis ékszeres dobozodba emlékbe


2017. márc. 24. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Jesszusom ....

Még szép hogy a 3ik lehetőség!

Nem a gyűrűről szól,hanem arról hogy összetartozunk!

2017. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
2-es válasz, azzal a kiegészítéssel, hogy kérném, hogy együtt cseréljük ki nekem tetszőre.
2017. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondanám meg neki. A kedvéért viszont hordanám, de nem lenne mindig rajtam. 200 ezer Ft-os gyűrű meg annyira nem lehet vállalhatatlanul ronda :D
2017. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Diplomatikusabb megoldás ha azt mondod hogy ellopták/elhagytad és elrakod valahova. Erre még azt is mondhatod hogy az esküvőig nem kell másik gyűrű mert neked csak a ő a fontos...
2017. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Negyedik. Illetve neha felvennem, ha passzol epp az aznapi szettemhez, de alapbol szerintem nincs olyan gyuru, ami minden nap minden ruhamhoz jol allna, ha valami sportosabb, lazabb szettben megyek el otthonrol, ahhoz hogy nezne mar ki egy akarmilyen gyemantgyuru :DD
2017. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

5. hozzászóló.


Lehet én vagyok defektes, de ilyen még eszembe sem jutott SOSE, h a gyűrűt ami egy szimbólum azt csak azért viseljem mert illik az aznapi szettemhez... Úristen... Mert sportosan vagy felöltözve. Ha esetleg anya leszel és nincs veled a gyereked, akkor te már nem is vagy anya? :D Vagy ez h működik? :D

2017. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondanám, de mindenképpen finoman. Pl. így: "Drágám, nagyon szép gyűrűt választottál, de valahogy nem tudok vele megbarátkozni, úgy érzem, ez nem igazán az én stílusom. Megharagudnál, ha azt kérném, hogy cseréljük ki másmilyenre, ami jobban illik hozzám?"
2017. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
6 Dehogynem, ugyanugy, ahogy attol meg, hogy epp nincs rajtam a gyuru, el vagyok jegyezve / hazas vagyok ;)
2017. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan a 3.-at választanám, de előre szólnék, hogy ne költsön ennyit egy nyamvadt gyűrűre.

Egyébként én elmentettem olyan gyűrűkről fotókat, amik nekem tetszenek, mutattam neki párat, amikor szóba került, úgyhogy ha azokat megmutatja a boltban az eladónak, csak nem fog annyira mellélőni :)

2017. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sem tetszett annyira az eljegyzesi gyurum. De nem lett volna szivem visszacserelni, mert AZZAL kert meg, tegat AHHOZ a gyuruhoz kapcsolodik az eszmei ertek.

Azota megszerettem mint kis targyat es nem valnek meg tole, de nem hordom mindig. Ahogy pl. a menyasszonyi fatylat sem hordom, vagy az eskuvoi tortankrol a diszt. Csak el van teve emlekbe :)

2017. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!