Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nálatok mennyi idő után volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő után volt eljegyzés? És pontosan hogy történt? Úgy sikerült, ahogyan terveztétek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem úgy sikerült. Szakítófélben voltunk tíz éves kapcsolat után, mert a volt vőlegényem nagyon rondán viselkedett velem. Hogy megmentse a kapcsolatunkat, azt tervezte el, hogy összehívja a családot és mindenki előtt eljegyez. Mivel az egészet a hátam mögött szervezte, igencsak kellemetlen meglepetésként ért. Az eljegyzés után nem sokkal így is szakítottam vele.
2018. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem terveztem és nem számítottam rá.

A férjem elvitt egy romantikus csavargásra, és egy kicsit félreeső erdős részen letérdelt a virágok közt és elővette a gyűrűt. Igent mondtam.

2018. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

1 év együttélés után túrázás alkalmával egy gyönyörű helyen letérdelt és megkért.

Nem terveztem, de örültem neki, hogy nem nagy közönség előtt tette.

2018. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
2 év után, egy éve éltünk együtt. Én mindig úgy akartam, hogy letérdel, de ez végülis nem történt meg. Sétáltunk a környéken, magához ölelt és előhúzott a zsebéből egy gyűrűt, dobozka se volt. Mégis, ahogy nézett rám, az volt a legromantikusabb dolog az egész világon abban a percben.
2018. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy kellemes vacsora után sétáltunk haza az étteremből. Mármint a hotelba sétáltunk, mert nyaraltunk éppen külföldön. Egy parkon kellett átsétálni, este volt, és szép hangulatvilágítás. Akkor csak mi voltunk ott. Letérdelt, és elővette a gyűrűs dobozt, és megkérte a kezemet.

Egy éve jártunk akkor, beszélgettünk előtte a házasságról, csak azt nem tudtam, hogy akkor fog megkérni. Szép volt és aranyos.

2018. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Fiatalon jöttünk össze, 5 év után jegyzett el, még egyetemisták vagyunk küföldön. Az eljegyzés romantikus volt, az 5.évfordulón, mert Facetime-on az ő családját és az enyémet is összeszervezte egyidőben, bejelentkeztek, ő kijött a szobából egy hatalmas menyasszonyi csokorral, ami elsőre nem esett le, és mikor megnéztem benne volt egy zárt, szív alakú doboz, kivettem, odaadtam, letérdelt, kinyitotta a dobozkát és megkérdezte hogy leszek e a felesége.
2018. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy ilyen hamar megtörténik, tehát nem terveztem és nem tudtam róla. 1 hónap együtt járás után azt találta ki, hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. El is mentünk megvenni, de miután végeztünk, nem akarta odaadni, azt mondta majd később.

Még aznap átugrottunk hozzájuk (még mindketten a családjainkkal éltünk akkor), hogy összepakoljunk pár cuccot, mert strandra akartunk menni. Mikor odaértünk hozzájuk, akkor ott elém térdelt, és megkérte a kezem. Ennek 8 éve lesz júliusban. 6,5 éve vagyunk házasok:)

2018. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nereida3 ***** válasza:
81%
4 év után történt egy túra alkalmával a dömösi kápolnánál. Számítottam rá igazából. Egy kagyló alakú bodozban volt a gyűrű, előtte megkínált tenger gyümölcsei csokival. Aztán kérdezte, kérek-e még tengeri herkentyűket. Mondom, nem. Mire ő: ezt biztos kérni fogod. És akkor letérdelt... Gyönyörű szép gyűrűt választott. Három éve. :)
2018. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
26%
Engem állandóan cseszegetett a környezete hogy vegyem már el, mikor jegyzem el, mert itt fog hagyni, nem tekint komolynak, stb. Egyik este félrehívtam, és elmondtam neki, hogy mit szólna hozzá ha eljegyezném, mert már tele van a hócipőm a rokonsággal emiatt. Hát ő már alig várja és úgy örülne neki, meg a családja is. Akkor legyen úgy, eljegyezlek! Házasságunk 1 évig sem tartott. Én soha nem akartam megnősülni, hanem együtt élni a párommal, de engedtem a nyomásnak :)
2018. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Akkor azt, hogy elvàlt ember vagy, magadnak köszönheted. Ne a csaj családjàt okold amiért töketlen vagy és meghunyàszkodtàl.
2018. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!