Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért keres kifogásokat? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres kifogásokat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom megkérdeztem mikor szeretne eljegyezni 6 év után. Első válasz erre ez volt,hogy a megfelelő pillanatra, alkalomra vár. Később megkérdeztem megint akkor már azt mondta,hogy spóroljunk nincs arra felesleges 100ezre.

Augusztusban költöztünk össze és már 3 hónapja furán viselkedik...inkább a haverjával xboxozik minthogy velem legyen. Látja rajtam,hogy elegem van ebből megkérdi mi a bajom,megbeszéljük de utána mintha mi sem történt volna folytatja tovább.



2018. ápr. 22. 21:53
1 2
 1/13 C0r3 ***** válasza:
80%
Majd pont mi fogjuk tudni erre a választ. :)
2018. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de nőtársadként mondom: Miért pazarolod rá az éveidet, ha te többet akarsz az élettől, meg úgy ettől a kapcsoalttól?

Engem 4 és fél év után kért meg, hivatalosan 1 éve élünk együtt, és még így is azt mondta, már annyira várta h eljöjjön az a pillanat hogy megkérhesse a kezem.

Mi az, h fölös 100ezre?? :D ne haraghudj, de ha olyan helyzetben is vagytok, egy sima ezüst karika gyűrű is gondolom elég lenne neked, ami egy pici, olcsó kővel simán 10ezer már. Ez mind-mind kifogás.

Most vagy azért fura, mert ő már megvette, várja a jó pillanatot, rendezkedik, és te csak hozod a feszkót rá, és ezért kerüli a témát, mert kínos mert közbe már megtervezett, vagy pedig neki megfelelő az ingyen p**ci állapot. Már bocsi.

Bármelyikre van lehetőség. Sajnos ezt már innentől neked kell tudni.

2018. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha még csak most költöztök össze, együtt sem éltetek, akkor nem tudom min csodálkozol. Miért csak most ?

31/f

2018. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vette meg. Olyan vékonyak az ujjaim,hogy eddig egy gyűrűt sem találtam magamnak ami pont jó. Azt mondja úgy fogja lemérni az ujjam,hogy elvág egyet és ráilleszti az ujjamra mintának de ez is csak mese volt.
2018. ápr. 22. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy kicsit hagyd békén. Tűzzél ki magad egy időpontot ami még vállalható részedről (pl fél év). És ha azidő alatt nincs változás akkor mérlegelj,hogy leélsz-e így egy életet vagy pedig lépsz és nem pazarolsz rá több időt.
2018. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van már határidő augusztusig, addig szól az albérlet szerződés ha addig nem változtatunk a helyzeten itt hagyom. Egyébként sem szeretnék itt lakni,csak miatta adtam fel mindent.
2018. ápr. 22. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy tipikus "van punci, van kaja, van fix elet, otthon minden kotottseg nelkul" kapcsolat, ami mellett ugy lehet varni az igazit, hogy kozben van kit tocskolni legalisan. Hulyenek is megeri. Kozben neha bedob neked olyanokat, hogy "majd a megfelelo pillanatban eljegyezlek", te meg befogod a szadat es ket honapig ismet minden rendben.
2018. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Hagyd! Ha így erőltetnék rám akkor csak azért sem jegyeznélek el... mikor lenne a megfelelő pillanat ha mindig ezzel nyúzod? Ha állandóan téged piszkálnának x dologgal te sem tennéd meg már utána szivesen!!!


Engem is 6 év után jegyeztek el 2 közös gyerek után... és hidd el így volt szép és jó hogy nem nagy hassal házasodom.



Ha meg vissza fogsz gondolni az eljegyzésre, az eröltetés jut róla eszedbe nem az a meghitt, váratlan lánykéréd

2018. ápr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én sosem értettem ezt a váratlan meg meglepetés lánykérést. Lepjen meg azzal, hogy hova megyünk a hétvégén, ne azzal, hogy mi lesz vagy nem lesz a hátralévő életemben. Úgy érzem igen is jogom van tudni, hogy valaki komolyan tervez e velem, vagy csak éppen aktuális csajának tart e, és ez jobb ha nem 8-10 év együtt élés után derül ki.

Kérdező a helyedben várnék augusztusig, ha addig semmi akkor kalap-kabát. Ha 6 év alatt nem tudta eldönteni, hogy el akar e venni, akkor nem is fog.

2018. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ott a fenébe, ez az ember szrik rád.
2018. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!