Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szokás pontosan esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás pontosan esküvői köszönőlapba írni?

Figyelt kérdés

A párommal eljegyzési összejövetelt tartunk szűk családi körben (szülők, nagyszülők, testvérek...) mivel még nem sikerült az idők során a két családot így összehozni.

Mindkét család ajándékozós, biztosan hoznak ajándékot, ételt, vagy valami kedvességet ami szívből jön, így arra gondoltunk, egy kedves köszönőlapot adnánk mindenkinek. A gond ott kezdődik, hogy nem tudjuk igazán mit is kellene ebbe beleírni.

Gondolom annyi nem elég, hogy köszönjük a jókívánságokat?!

Tudnátok ötleteket adni? Esetleg vannak itt olyanok akik esküvőjük során adtak ilyet?



2018. máj. 21. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én röviden és tömören fogalmaznék, pl. Köszönjük, hogy velünk töltöttétek ezt a csodás napot és osztoztatok az örömünkben!

Én úgy értelmeztem, hogy ezt nem az esküvőn adjátok majd oda, hanem az eljegyzési összejövetelen? Ha esetleg az esküvőn adnátok oda, akkor esetleg a köszönőlapra nyomtattatnék közös képet az eljegyzési buliról, amin ti és a köszönőlapot kapó személy lennének, igy lenne emlékük a napról.

2018. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
1# nem elég hogy nem megy a szövegértés, még bunkó is vagy. Vagy poénnak szántad? Mert elég gáz.
2018. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat. #2-es ez igazán jó, megfontolandó. Igen az eljegyzési kis családi összejövetelen adnánk.
2018. máj. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!