Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam a barátnőmnek hogy hol voltam vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Tegnap azt mondtam neki hogy a szüleimnél voltam de rájött hogy nem ott voltam. Hazajöttem kiabált h biztos van valakim utána elment. Nem akar velem beszélni. Gyűrűt voltam venni(:

Júniusban akarom megkérni a kezét.


2018. máj. 23. 18:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nincs egy haverod akivel rendezned az alibid?
2018. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Derwer ***** válasza:
85%

Hát igen, a nők :D

Mondanám hogy mondd el neki, megérdemli, hogy ne legyen meglepetés lánykérés. De ez (jó eséllyel) egyszeri alkalom az életében, mégse vedd el tőle. Duzzogjon, hisztizzen aztán lenyugszik. Lánykérés után persze mondd el neki.

2018. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se mond el neki, mert akkor valoszinuleg buntudata lesz, hogy kiabalt veled, és egész életében ez a buntudat jut majd eszébe, ha a lánykérésre gondol. Mindenesetre megérdemelné, szomoru, hogy rogton megcsalással gyanusit, ezt azért gondold át, még lánykérés előtt, hogy szerinted ez rendben van e igy.

Hivd fel, kerj bocsanatot, hogy hazudtal, mond el , hogy valami meglepetés akcióban vettél részt, de a szervező megkért, hogy mindenki előtt tartsd titokban, ezért nem mondtál igazat. Ha tovább faggatozik, higgadtan mond el neki, hogy mint ondtad, szavadat adtad, hogy nem mesélsz róla senkinek. Reméled van köztetek annyi bizalom, hogy megérti.

2018. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
szerintem kamu kérdés
2018. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Amikor hazajön, vágd a fejéhez a gyűrűt, hogy "nesze b+, ezt vettem tegnap". Legalább egyedi, nem megszokott lánykérés lenne.
2018. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a kellemetlen helyzet :S Találj ki valamit, de ne mond el.
2018. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkor el tudsz menni visszaváltani a gyűrűt és aludni még párat erre a nagy döntésre.
2018. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a szituációban én azt nem értem, hogy nektek minden percetekkel el kell számolnotok egymás felé?

Az én párom naponta mehetne gyűrűt venni, sosem tudnám meg, mert soha nem vonjuk egymást kérdőre, hogy ki merre járt. Ezt hívják bizalomnak.

2018. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval vagyok, nálunk is ez van. Miért gondolt egyből megcsalásra?
2018. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát gondolom azért mert az előző pasija megcsalta
2018. máj. 23. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!