Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a barátnőmnek, hogy a férjét egy nővel láttam csókolózni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Utalgatnék rá, elültetném benne a gyanút de nem mondanám ki egyértelműen mert nem akarnék belerondítani a kapcsolatukba.
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Minek? szerintem már rég tudja:D
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenképp bele akarsz szólni, akkor inkább a férjjel beszélj.
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Én a férjével beszélném ezt meg, befenyíteném.. :))
2013. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen elmondanám a barátnőmnek.
2013. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mondd meg neki. Lehet, hogy nem fogja elhinni és te leszel a rossz, de előbb utóbb úgyis rájön, hogy te igazat mondasz.
2013. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 hunkurunkvirág ***** válasza:
47%
A helyedben én meg csókolóznék a barátnőmmel! Ennyi és mindenkinek jobb lesz, és olcsóbb a kenyér!
2013. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Andii1 ***** válasza:
IGEN
2013. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kerültem már ilyen helyzetbe, és egyáltalán nem olyan egyszerű. Tíz éves kapcsolatról volt szó, ahol egyértelmű volt a szerelem, épp csak a férfinak kellett egy kis izgalom. Elítéltem érte, nem arról van szó, de megértettem a tette mögötti szándékot.

Hetekig őrölt a tudat, hogy elárulom a nőt, hogy nem szólok, de ha szólok, akkor se lesz jobb... Mivel véletlenül tudtam meg a dolgot, azt kívántam bár inkább ne láttam volna semmit.


Én végül nem léptem semmit. Nem tudom ,hogy jó döntés volt-e, nem mertem elmondani, nem akartam belerondítani az egészbe, nem éreztem úgy, hogy illene.

2013. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Ne!

Sosem tudod, hogy mi van egy kapcsolaton belül. Ha elmondanád, akkor elsősorban azért mondanád el, hogy könnyíts magadon és megszabadulj a titkodtól. De ez nem rólad szól.

2013. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!