Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Váló ember eljegyzése, lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váló ember eljegyzése, lehetséges?

Figyelt kérdés

Váló szakaszban jelenleg, de már nem tartják különösebben a kapcsolatot, mi viszont annál inkább. ha a lánynak meg szeretném kérni a kezét, persze ő sem lenne ellene, ez lehetséges lehetne, vagy korainak tűnne?

Elég erős köztünk a kapcsolat, csak.hogy nem e bunkóság meg tenni míg, az utolsó fejezet le nem ment köztük.


Köszönöm.



2018. máj. 29. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, ha benne van
2018. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Miért olyan sürgős az eljegyzés, hogy nem bírjátok megvárni azt a pár hetet, amíg elválasztják őket? Nem kötekedni akarok, komolyan kérdezem.
2018. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag lehetséges, de én megvárnám, amíg papíron is szétmennek, és már az a kapcsolat is megszűnik köztük, hogy eljárnak a bíróságra.


Kicsit más szitu, de nekem sem volt túl jó ismerkedni akkor, amikor még próbáltam visszaszerezni az ott maradt cuccaimat az exemtől (távkapcsolatban éltünk, ezért nehézkes volt). Nem is szökkent szárba a dolog, mondjuk már okból sem.


Mindegy, az a lényeg, hogy én megvárnám, amíg lezárja ezt a fejezetet az életében, és ténylegesen tiszta lappal tud kezdeni.


22/N

2018. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is ezt akartam kérdezni, hogy miért ennyire sürgős. A helyedben én inkább várnék vele, amíg elválnak. Szerintem ennyit ki lehet bírni.
2018. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
De bunkóság szerintem. Együtt éltek egyeltalan? Hova a nagy sietség? Persze attól h én így gondolom, a lány nem biztos. De én nem tudnálak komolyan venni így.
2018. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Várjál szerintem a lánykéréssel, míg lezárják hivatalosan is a házasságot.
2018. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 29. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még is hány éves lehet a csaj, h te lánynak nevezed de már válik ? 🤔
2018. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő lehet a csaj, nem kicsit, nagyon
2018. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!