Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az lehetséges, hogy egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egyszerre több emberbe szerelmes az ember vagy ez csak "vágyak" dolga?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki megriaszt, mert vonz, nagyon vonz. Ha a közelembe kerül azt érzem, hogy szerelmes vagyok belé, de nem tudnék vele beszélni, vagy ismerkedni. De több éve figyelem és totálisan bele vagyok bolondulva, és rosszul érzem magam mert nincs közünk egymáshoz. A tökéletessége riasztó.



Van egy nő, aki szintén nagyon vonz, és sokat gondolok rá. Egészen másképp ahogy az előzőt, de igen, bele vagyok bolondulva. Nem csak külsőre, sokkal inkább a teljes lényébe. Az egyszerűség, mégis hatalmas vonzerő, és szerénység, mégis megállás. És nem tudok nem gondolni rá.


Mi itt a helyzet? Lehet egyszerre több nőbe beleszeretni?? Gondolom, persze nem, de akkor a vágyak ennyire hasonlítanak?



2017. aug. 11. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam nem. Ha megszeretek valaki újat, akkor az előző ember kikerül a szívmeből, pont most volt erre példa. Több év sóvárgás után VÉGRE hopp, már nincs ott, mert egy másik ember végre ugyan annyira le tudott nyűgözni.


Az elsőnél nálad inkább kémia lehet, a második meg talán szerelem is..

2017. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem ez vágy.

Vonzás. Fellángolás csak.

2017. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!