Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van akinek idén kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek idén kérték meg a kezét? Hogy viselkedett veletek előtte a párotok? Volt valami szokatlan a viselkedésében eljegyzés előtt?

Figyelt kérdés

Várom a sztorikat. :)

Köszi mindenkinek <3



2018. jún. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerre csak 1 beszéljen!
2018. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Elhagyott,majd visszajött.
2018. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en sajnos megtalaltam a gyurut, szoval tudtam, hogy mire szamitsak :) egyebkent nagyon ugyesen elfedte a jeleket, nem viselkedett furcsan, csak az eljegyzes elotti par percben ereztem, hogy feszultebb a szokasosnal, nagyon dobogott a szive, feltunoen kedves volt es remegett :)
2018. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is idén kérték meg a kezem, de már több mint fél évvel előtte tervezgette. A jelek, hogy valahogy állandóan felhozta a család, gyerek, esküvő témát, milyen lenne ha lenne esküvő, milyen házat néznék ha már ott tartanánk, lenne e kutyánk a kertben, és egészen a részletekig. Órákig tudtunk a közös terveinkről beszélgetni, és ez mindkettőnket jó érzéssel töltött el. Persze nem gondoltam azonnal eljegyzésre, de egy fél év után az állandó téma már kezdett érdekes lenni. :)

Meglepetés volt, de azért gonol rá az ember, hogy mi van ha most. És igen, akkor kérte meg a kezem. Igazán romantikus volt a szituáció, odanyújtotta a rózsacsokrot, amiben el volt rejtve egy piros sziv alakú doboz zárva. Akkor leesett végül az egész, kivettem a dobozkát, odaadtam neki, azt sem tudtam mit csináljak. Letértdelt, remegett - én is -, a szemembe nézett és megkérdezte hogy leszek-e a felesége.

2018. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az évfordulónkon kérte meg a párom a kezemet, őszintén szólva, megfordult a fejemben, hogy hátha most lesz majd a nagy pillanat, de a párom annyira "szokásosan" viselkedett, hogy teljesen letettem róla, azt gondoltam, hogy ha már ennyire nyugodt, akkor biztosan nem most jön el az esemény. :D Aztán mégis :) :) Talán az eljegyzés előtti pár percben éreztem, hogy izgul :) :)
2018. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!