Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogyan derítenétek ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan derítenétek ki, hogy a párotoknak milyen típusú eljegyzési gyűrűk tetszenek, ha egyébként nem igazán hord ékszereket?

Figyelt kérdés
Egyenesen nem akarok rákérdezni nála (szeretném, ha a gyűrű meglepetés lenne), viszont kicsit tartok tőle, hogy "mellélövök" a gyűrűválasztással. Párom alig visel ékszereket; gyűrűje konkrétan csak egy van (az édesapjától kapta, viszont azt sem nagyon hordja). "Köves" ékszere nincs is (szóval azt sem tudom, mennyire szereti az olyanokat), viszont ahogy néztem, az eljegyzési gyűrűkben meg szokott lenni kristály/cirkónia. Egy ideje már agyalok azon, hogyan lehetne valahogy finoman puhatolózni nála a témában, de sajnos nem igazán lett olyan ötletem, ami ne tűnne instant lebukásnak, hogy eljegyzési gyűrű miatt kérdezem. (Barátnői, akiket valahogy be tudnék vonni a dologba, nincsenek, az meg, hogy "csak úgy" megálljunk megnézegetni egy ékszerbolt kirakatát, szintén nem igazán játszik, mert egyikünk sem hord ilyesmit.) Pár napja az ötlött fel bennem, hogy azt mondom neki, a húgomnak szeretnék a születésnapjára valami ékszert adni, és kikérem róla a véleményét. Szerintetek ez nagyon átlátszó, vagy működhet? Illetve ha van egyéb ötletetek-tippetek, hogy még hogyan lehetne ezzel kapcsolatban puhatolózni, természetesen azokra is kíváncsi vagyok!

2018. jún. 26. 19:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Családtagjait kérdezted már?
2018. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

És ha felhoznál valami kamu storyt,hogy "képzeld a Józsi most vett a párjának gyűrűt,mutatta a katalógust/weblapot,annyi féle van. Nem tudott dönteni stb... " És így valahogy hátha elmondaná,hogy neki mi tetszik?


Vagy családtag igen. Vagy kolléganő. Valaki csak van akivel beszélget.

2018. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, másnál ez hogy van, de én a párommal együtt gyakran nézegetem kínai rendelős oldalak, pl. a Wish kínálatát. Meg a Pinterestet is néha, bár azt inkább egyedül szoktam.


Na.

Az a lényeg, hogy mindkettőnek olyan algoritmusa van, ami megjegyzi, hogy mire kerestél rá, és az alapján tesz ajánlatokat. Szóval ja, keress rá arra, hogy ring. Néhányra kattints is rá, hogy érzékelje az algoritmus, hogy neked gyűrűk kellenek.


Aztán hívd oda a csajt, és mondd neki, hogy találtad ezt a rendelős oldalt, és olyan érdekes... Aztán gyűrűk lesznek a kezdőlapon. Én a helyedben eleinte nem őt kérdezném meg (az átlátszó lenne), hanem mondanám, hogy hű, az a gyűrű jól néz, ki meg ilyesmik. Aztán ő is elmondaná a véleményét.


Mivel a Wish, ebay, ali olcsó oldalak, ahol 200-300 Ft a bizsugyűrű, nem gyanakodna, hogy el akarod jegyezni. Ugyanis tudja, hogy azt igazi, aranyból vagy ezüstből készült darabbal tervezed meglépni, amit ékszerboltban veszel. Arra viszont pont jó, hogy megtudd, hogy alapvetően milyen kinézetűeket érdemes az ékszerboltban nézned.


22/N

2018. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
78%

Szerintem vegyél egy gyűrűsdobozt, tegyél be egy papírt a következő felirattal:


Hozzámjössz? Gyűrűt nézzünk neked együtt!


Ha igent mond, irány az ékszerbolt, és olyat válasz magának, amilyet akar. Fel is tudja próbálni.


Ha nemet mondana, mert még korai, stb. akkor megúsztál egy gyűrűvásárlást feleslegesen.


Én mindkét feleségemmel ezt tettem, csak én szóban kérdeztem meg őket.

2018. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
4-es,ez nagyon aranyos :)
2018. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én más gyűrűt választanák a férjem húgának, mint magamnak eljegyzésre! Szerintem egy elmehetsz egy ékszerészhez és ő is sok jó tanáccsal el fog látni! Egy fehérarany, szolid gyűrűvel pici kővel nem lőhetsz mellé!
2018. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. beszéltetek az eljegyzésről, házasságról? Nem árt... nem csak úgy megkérni a kezét "meglepiből", mert ciki lehet a vége.


2. azt csak tudod, hogy ezüstöt vagy aranyat szeret - innen indulj el, a kő meg szerintem tökmindegy.

2018. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Ja, más:


én biztosan tök mást néznék a húgának, mint magamnak. :)


Főleg, hogy a testvére aranyszínűeket hord, én meg gyűlölöm az aranyat - kivéve fehéra.

2018. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mást javasolnék a húgodnak valószínűleg. Nem is eljegyzési jellegű gyűrűt, hiszen nem az a cél. A legfontosabb, hogy az aranyat vagy az ezüstöt szereti-e. Nekem pl. csak ezüst színű cuccaim vannak, mert utálom az aranyat, és nem örülnék, ha a párom ilyet választana. Ha nem hord ékszert, akkor valami egyszerűt érdemes. A nagy, kiálló köves valószínűleg zavarná. Én sem hordok gyűrűket és más ékszert is nagyon ritkán. Egy egyszerű, visszafogott, kényelmes darabnak örülnék, olyan díszítéssel, ami nem kiálló, nem akad bele semmibe. Kollegákkal, rokonokkal sosem beszélek ilyesmiről. Valószínűleg ő sem. A wish-es ötlet szerintem is jó lehet, vagy kérdezz rá egyszerűen. Én a megbeszélés híve vagyok. Attól, hogy néha beszéltek róla, hogy szeretne-e eljegyzést, milyet, milyen gyűrűvel, még lehet meglepetés. Nem jutna eszembe megkérni valakinek a kezét úgy, hogy sosem beszéltünk erről előtte.
2018. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!