Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Többször megkértem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megkértem a barátnőm kezét egy 5 éves kapcsolatban, de mindig visszautasított. Mi tegyek még?

Figyelt kérdés

Azt mondja még időre van szüksége. De ezt őszintén nem értem 5 év után.

Együttélünk, együtt nyaralgatunk, járunk koncertre stb. de ilyen téren elköteleződni nem akar.



2018. júl. 23. 09:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Adj neki ultimátumot, ha igy sem akkor dobd ki
2018. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, mert amint jön tőled jobb, azonnal lépni fog.
2018. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Ó ez furcsa. Én személy szerint örulnék neki igaz mi még 3 évesek vagyunk. Szerinted lehet más a háttérbe? Vagy csak szereri kérerni magát? Szerintem ha 3djára se mondott igent valami baj van és el kéne mondania. Próbáld vele megbeszélni!
2018. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Akar egyáltalán házasodni? Nőből is van, akinek nem fontos.

Beszélgettetek erről? Mik a jövőbeni tervek? Egyeztek valaha is az elképzelések?


Öt év után én nem várnék tovább. Jó neked úgy is, hogy "csak úgy" elvagytok, vagy ragaszkodsz a házassághoz, előrelépéshez? Ha az utóbbi, akkor kár húzni az időt.

2018. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát igen, eddig eljutottam. De ha egyébként működő akkor nagyon nehéz pont ezért befejezni.

Igen szeretne valamikor házasságot de ebben elég bizonytalan.

2018. júl. 23. 10:03
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Csodálom a türelmedet. De miért bizonytalan? Úgy érzem tyúklépésekben sikerül felgöngyölíteni csak az ügyet... Ha másodszorra is nemet mondott azért az nagyon nem oké.

Nekem ez bűzlik. Ilyen kérdésben a nők nem szoktak bizonytalankodni, pontosan tudják, hogy igen vagy nem, nincs talán.

2018. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Több szempontból is.

Amit most hosszadalmas kifejteni.

Pl. egészségügyi okai, meg volt előtte egy eljegyzése ami nagyon balul sült el.

2018. júl. 23. 10:29
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy talonban tart. Ha jön jobb, akkor lépni fog, ilyet láttam már.
2018. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sajnos elég egyértelmű, hogy jó vagy neki, amíg nincs jobb, de érzi, hogy nem veled akarja leélni az életét. Várja a jobbat, ha meglesz, majd szakít.
2018. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha 20+ akkor érthető valamennyire, ha 30+os akkor viszont felvet kérdéseket. Mindenesetre ha 2x, 3x már nemet mondott akkor sanszos hogy MINDIG AZT FOG. Az is lehet hogy az előző "kudarcot" még nem dolgozta fel teljesen és fél az ismétlődéstől. Vagy tényleg talonban tart és ha jön egy jobb parti már mész is a lapátra. Ezt igazából csak ő tudja.
2018. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!