Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy bele untál egy nőnek a meghódításában mert mindig visszautasított vagy mindig falakban ütköztél vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy éreztette hogy ő is akarja,de azt is érezted hogy igazán annyira még sem és ez elbizonytalanított!Tehát nem tudtad hova tenni a dolgot,tiportál érte mint egy hülye gyerek és a végén még is kiderült hogy vak vágányon vagy és csak hülyittettek de a közben még is szerelmes lettél és viszonzást az nem jött el soha!Ha igen akkor mit lehet ilyen helyzetben tenni?Elküldjem a pi@csába melegebb éghajlatra mert csak hülyére vett és csak magát akarta fényezni?!Vagy még arra sem méltassam?
2011. júl. 5. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Még arra se méltasd. Keress egy hozzád illőt, aki viszonozni is tudja!

2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj az ő szintjére. Válaszra sem méltasd. Menj el mellette, nézd levegőnek! Nézd meg, hogy utána ő fog utánad teperni, mert nem érti mi van, esetleg azt hiszi majd, hogy neked már valaki más tetszik!
2011. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt. Egy darabig magamban szenvedtem, aztán feladtam. Ennyi. De nem kell kinyilvánítani, hogy mennyire árt ezzel neked.
2011. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

én a másik (női) oldalról tudnék nyilatkozni. Volt egy pasim, és miután dobott (persze a másik csaj már rég képben volt) én lelkileg nagyon összetörtem. Akkoriban kb 4-en is "nyomultak". Bár nem tudom hogy a "csajod" mondta-e, de én mindenkinek megmondtam, hogy nem vagyok kész (lelkileg) egy új párkapcsolatra. Ennek ellenére 4 srácból 3 nem vette a lapot és tovább nyomult... oké, megbántani nem akartam egyiket sem (és mivel tisztán játszottam és mivel közöltem velük a dolgot, úgy gondoltam, hogy azért maradnak/maradtak mellettem, mert szeretnének támogatni), így nagyon azon voltam, hogy legalább valami barátság legyen belőle.. hát nem lett... pedig semmilyen célzást nem tettem arra vonatkozóan hogy járnék valamelyikkel , egyszóval nem szédítettem őket. Na ebből csak annyit akartam kihozni, hogy ez is két félen múlik... úgy gondolom én gerinces és egyenes voltam, megmondtam mi a szitú, csak ők akartak többet, és többet képzeltek a dologba mint ami...


Én a helyedben hanyagolnám (e-mail telefon) és kerülném. Hidd el ez jobban fog fájni neki.

2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindig több vasat tartottam a tűzben. Ha láttam, hogy az egyiket nem tudom gyorsan meghódítani, ejtettem, és átálltam a könnyebbre.
2011. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csinálj úgy mintha semmi sem történt volna. Beszélgess vele de csak mint egy ismerőssel. Ne éreztesd vele hogy ő kel neked.

Meglátod, hogy egy idő után megőrül majd. És ő fogja akarni. De te ne fogadd el. Légy te is kemény.

Nem kell neked ez a nő. Csak mutasd meg neki amit te éreztél. Hogy érezhesse ő is(fölöslegesen).

2011. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad. Ha arra kellettél neki, hogy hülyítsen, vagy fényezze magát, akkor egy szikrányit se bánd. Ha meg a véletlenek összjátéka, akkor te megtettél mindent, most rajta a sor. H akar tőled valamit, most lépjen ő.

Én úgy gondolom, hogy mindenkiben kell(ene) lennie annyi gerincnak, hogy úgy bánjon a másikkal,mint ahogy ő azt elvárja magával szemben is. de sajna, nem vagyunk egyformák...

2011. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kezdőként" én is játszottam a hősszerelmest!

Azután a csaj megcsalt a legjobb barátommal.


Kihevertem.


Azóta úgy vagyok, hogy a nő olyan mint a villamos!

Elmegy az egyik, jön a másik... :))

2011. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok, csak a másik oldalon.

Én akartam a dolgot, éreztettem is, de úgy konkrétan lépni nem mertem. Nem voltam biztos, hogy a pali részéről is hasonlóak a dolgok.(és mert úgy voltam vele, hogyha komolyan akar valamit, akkor majd lép) Olyan mézesmadzag szerű volt a dolog, ment a csipkelődés, de néhány ilyen kis játékos beszólás után megálljt parancsolt magának. (minden alkalommal) Én meg néztem ki hülyén a fejemből, hogy akkor most mi is van?!

Pont ezért én sem engedtem közel magamhoz(pedig nagyon szerettem volna), féltem, hogyha megteszem és kiderül, hogy semmi nincs a másik részéről, akkor nagyot koppanok, mert sajnos az én részemről már voltak mélyebb érzések iránta.



Ilyenkor szerintem az a legjobb, ha hagyod a dolgokat a maga módján menni. (kerülheted is ha akarod) Normálisan (nem bunkón)és közömbösen kell vele viselkedni, ez fáj a legjobban és te sem alacsonyítod le magad.

2011. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én fiúval jártam így(nő vagyok).

Évekig fönn tartottunk valami "bizsergést" - de elég súlyos volt, az életemet akadályozta, és az övét is.Ha nem foglalkoztam vele, akkor teljes erővel újrahódított, ha sikerült, úgy tett, mintha semmi sem történt volna. Végül nem is történt, még eg ycsók sem, de mindketten eléggé kikészültünk ebben a lelki libikókában. Szerintem kissé sérült volt, és én is. Alig tudtam elfelejteni és kikászálódni ebből.

Kerüld el ezt a nőt, csak megzavar, d enem áll készen most rá, hogy elfogadja a szeretetedet. Csak ártassz mindkettőtöknek. Keress egy kedves lányt, aki képes szeretni,. és őrá áldozd a szeretetedet! Annak lesz is értelme. Nem kell ezt megbeszélned, se semmi, egyszerűen fordulj mások felé, előre nézz, a jövendőbeliddel foglalkozz. Nem ez a nő az, ez egészen biztos, legalábbis nem az idén.

Nem kell elküldeni sehova, rá fog jönni, habár ha könnyebb a lelkednek, akkor megteheted azt is.

2011. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!