Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy 2 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 2 éves kapcsolatban nem érzem azt, hogy képes lennék hozzámenni, akkor az ennyire nagy gond lenne velem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 18-19 éves voltam mikor összejöttünk, ő 23-24 volt. Megtudtam, hogy el akar jegyezni (barátja lőtte le a poént), és mikor megtudtam nem éreztem azt, hogy 2 év után képes lennék hozzámenni. Tudom, hogy várhatunk vele, de nem olyan a barátom aki ezt sokáig tudná húzni.

2017. dec. 14. 07:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha ket ev utan igy erzed, akkor feleslegesen vesztegetitek egymas idejet. Fiatal vagy, de mar nem annyira fiatal, hogy ilyesmiben ne tudnal donteni. Ha 2 ev utan nem akarsz hozzamenni, akkor 4-5 ev utan sem fog megjonni az isteni szikra.
2017. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

#1

Hagyjuk már a hülyeséget. Nehogy már azért szakítson a barátjával, mert 21 évesen nem akar hozzámenni. Fiatal vagy még, épphogy csak felnőttél, teljesen normális, hogy nem akarsz még házasodni. Ez nem jelenti azt, hogy nem szereted a barátod, és hogy később sem szeretnél majd a felesége lenni. Persze, benne van a pakliban, de fiatal vagy még.

2017. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is fiatal vagy még. Most magadat is felnőttként keresed;illetve az új helyed a világban. 2 év pedig annyire nem nagy idő. Laktatok együtt? Szerintem ezzel simán lehetne még várni. Egyetértek a második válaszolóval. Emiatt ne szakítsatok ha szeretitek egymást.
2017. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez le kell ülni őszintén magaddal és a barátoddal szemben is és át kell gondolni, hogy miért érzed ezt.

Lehet azért, mert még ijesztőnek hat, hogy már feleség legyél (félsz, hogy mit gondolnak a környezetedben). Vagy lehet, hogy a barátodban van valami, ami miatt nem mennél hozzá. Nem mindegy, hogy melyik.

2017. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan... Baj? 2017 van! Az a menő, akkor vagy fa..za, ha családellenes, embergyűlölő lelkisérült vagy és ennek még hangot is adsz, különös tekintettel az internetes felületekre, hogy nőjön a szennymennyiség. Ja, pár macskával vagy 1-2 lovas képpel is illik kompenzálni a dolgot, anélkül nem lehetsz igazán 21. századi.
2017. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem. 21 éves vagy, teljesen természetes, hogy nem akarsz még férjhez menni.
2017. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem jó jel. Én már 16 évesen amikor összejöttem a párommal, tudtam, hogy egyszer ő lesz a férjem. Már 5 éve vagyunk együtt, még nem kért meg, de már nemsokára. Nagyon várom, teljesen biztos vagyok benne, hogy hozzá akarok menni. 21 éves vagyok én is, ilyen korban már nem vagy túl fiatal ahhoz, hogy ezt el tudjad dönteni. Ha nem vagy benne biztos, akkor minek vagy vele? Minek húzod az idejét?
2017. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi, sokan vannak ezzel így.

Nem kell mindenkinek már 17 évesen gyűrű... :")


22/N

2017. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Kedves #7-es azért egy 5 és egy 2 éves kapcsolat ég és föld. Egyébként mi azzal a baj ha megakarja gondolni? Legalább nem felelőtlen és nem 3 gyerek után akar majd válni mint az itteni felnőtt nők egy nagy része.
2017. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hoyg nem szeretném a barátom, de 2 év után, hogy szinte még csak 3 éve, hogy ismerjük egymást nekem ez kevés. Én igazán meg akarom ismerni, tudni akarom, hogy kihez megyek hozzá, mert vannak még olyan pontok, hogy nem ismerem igazán még és még ő sem engem. Nem arra utalok most, hogy nem is akarom megismerni, de ha 5 éve lennénk együtt akkor máshogy vélekednék. És családellenes sem vagyok, de én azon a véleményen vagyok, hogy (kortól függően persze) az eljegyzés olyan 3-4 év együttlét után legyen (előtte pár évi ismerettséggel) aztán 4-5 év után esküvő (nem az eljegyzéstől számitva persze). És én például nem esnék bele abba a hibába, amit előttem elkövettek, hogy az első közös karácsony alkalmával eljegyzés, majd nyáron esküvő aztán válás. Ez nekem nem feküdne. Oké, valakinek beválik, de nekem nem biztos (fifty-fifty az esélye)
2017. dec. 14. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!