Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5 éve eggyütt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve eggyütt vagyunk a párommal meg szeretném kérni a kezét szerintetek hülyeség mint a filmekben hogy vörös rózsaszirmot szórok a szobájába és rózsasziromból egy szivet csinálok? És adok neki egy gyémánt gyűrűt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 23:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
23.47es tipikus. Belül érzi, hogy neki ez nem jönne össze, gyémántra se lesz sose, így inkább kinyilatkozza, hogy neki nem is kéne, mert pfuj és ciki stb.
2010. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod is ilyen romantikus alkat, akkor hajrá. :)

Nekem tetszene.

23N

2010. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Bar tobb ilyen ferfi lenne mint Te!

Nem lenne tele allandoan siras-rivassal a csaladi kapcsolatok topic!

Meg egy uveg pezsgot azert huts be ;)

Sok boldogsagot kivanok Nektek!

(pezsgo nyilvan ha szereti, ha nem akkor mast)

2010. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszene!
2010. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes!
2010. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem hülyeség! :) Ennek a világon minden nő örülne, még az is aki azt mondja, hogy nem. Tudod hány nő álmodik csak fele olyan romantikus férfiról mint amilyen Te vagy? A rózsaszirmokon kívül legyenek még gyertyák is, meg ha nem tartod túlzásnak halk romantikus zene, esetleg illatosító is. Talán főzhetnél neki valamit, és lenne szépen megterített asztal két fehér gyertyával. Fényképezőgép is lehet a közelben, hogy milyen arcot vág amikor megkéred a kezét, vagy rejts el egy videó kamerát és meg lesz örökítve az egész... Utólag majd örülni fogtok, hogy újra visszanézhetitek.
2010. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Bár én sem vagyok romantikus alkat,és igazából maga a házasság se vonz(pedig már 2 gyerekünk van),de én is éppen azt akartam írni,amit az elöttem válaszoló,hogy ennek minden NŐ (nem a kis tizenévesek akik ide írogatnak) biztos hogy örülne neki... :)
2010. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
96%
azt hiszem örülnék neki, bár nem a körülmények a fontosak szerintem hanem a lánykérés maga...
2010. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Nincs sok jelentősége annak, hogy mit csinálsz a gyémántgyűrű átadása előtt, akár oda is foshatsz egy szívet a nappali közepére. Meglátja a gyűrűt és kész, azonnal igent mond. :D
2010. jún. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki!

Az én párom nem igazán romantikus én nagyon örülnék neki hogy ha így kérné meg a kezemet :)

2010. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!