Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési ötleteket javasoltok? Lányok ti milyen fajta leánykérésnek örültök?

Figyelt kérdés

#eljegyzés #lanykérés
2018. aug. 27. 11:54
1 2
 1/19 Derwer ***** válasza:
90%

Ezt neked kell tudnod , te ismered a nőt.

Egyik barátom a halászbástyán tette.

Másik Velencében.

Én a Tátra tetején.


Mindegyikünknek megvolt a jó oka a helyszínre. Egyik nő se sejtett semmit. Mindegyik elolvadt. De ez utóbbi kb garantált, bármi is legyen a módja.

2018. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az Oh my Venusos lánykérést nézd meg, garantálom, hogy itatni fogod az egereket, még pasiként is:D
2018. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki másnak örül. Én nem szeretnék meglepetést, hanem beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze és kész.

Más meg ejtőernyősugrás közben akarja. Neked kéne tudni, hogy mit szeret a barátnőd, vagy kérdezz rá nála, nem szégyen az.

2018. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

#1


Naná, remélhetőleg ezen a 2000 Forintos gyűrűk se fognak rontani, mert beteg dolognak tartom a százezres gyűrűparádét. /Ez max akkor éri meg, ha te vagy Löwenstein Ábrahám az ékszerész/

2018. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én annak örülnék, ha valami szép helyen, a természetben kérné meg a kezem. Nem kell hawaiira menni😃 csak természetben legyen. Mert nagyon szeretem és kirándulós vagyok.

Ez személyiségfüggő szerintem, gondold át mit szeret és ahhoz kapcsold

2018. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én egy romantikus szerenádosnak örülnék legjobban.
2018. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kettesben otthon örülnék a legjobban, más meg éttermi vacsorára és flashmobra vágyik. Nem lehet megmondani, hogy a barátnőd minek örülne. Ha a fő kérdésekkel tisztában vagy, nagyon nem tudod elrontani.


- szeretne nyilvánosságot? Család, barátok, idegenek előtt, vagy inkább csak magatokban szeretné?

- fontos a meglepetés? Van aki jobban szeret leülni és megbeszélni, mint a térdelős jelenetet. Másnak meg ez kiábrándító.

- szeretne gyűrűt? Az amerikai filmekben mindig a letérdelős, gyémántgyűrűs verziót látjuk, de sok nőnek nem fontos az eljegyzési gyűrű, és inkább együtt szeretné kiválasztani a karikagyűrűket.

- van valamilyen régi vágya ezzel kapcsolatban?

- vannak olyan klisék (pl. pezsgőspohárba rejtett gyűrű), amiket ki nem állhat?


Ha ezeket tudod, már nyert ügyed van.

2018. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Nekem amilyen volt és 100% örültem:

- nyaralás alatt

- este, a tengerparton, csak mi voltunk, söröztünk épp

- a gyűrű meg egy vásárban látott (beleszerettem, de nem volt időnk akkor megvenni, és ő visszament titokban)-apróság volt, szerintem nem több 2000 Ftnál

2018. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, természetesen már beszéltünk előtte házasságról, tudtuk, mit szeretne a másik, ez az eljegyzés meglepi volt.
2018. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy nagyon szeretek olvasni, és már többször említettem neki, hogy várom, mikor jelenik meg az a bizonyos könyv. Karácsony előtt jelent meg. Ő megvette titokban, de: fedőlapját felnyitva a belsejét kivágatta (segített egy könyvkötő ismerős géppel), tudom, tudom, könyvvel nem csinálunk ilyet, de ez most kivételes volt.

Szóval, olyan lett, mint egy doboz lényegében, ami kívülről könyvnek néz ki, de belülről van egy mélysége.

Ráírta egy lapra, hogy "Leszel a feleségem?" ezt tette az aljára. És beleapplikálta a lánykérő gyűrűt egy kis selyem szalagra rákötve.

A "könyv" szépen be volt csomagolva, és úgy adta ide, hogy bár még nincs karácsony, de adna nekem egy előkarácsonyi ajándékot.

Megörültem, kibontottam, még be is vettem, hogy a kedvenc könyvem újabb része. Aztán kinyitottam, és akkor láttam meg.....teljes meglepetés volt. És stílusos is, mert imádok olvasni:)

(Persze utána előkerült a táskájából a könyvnek egy ép példánya is:)

2018. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!