Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fajta lánykérésről?

Figyelt kérdés

Én késő éjszaka, csillagos égbolt alatt, a sötétben kérném meg a kezét a páromnak egy folyón vagy patakocskán átívelő míves kis híd kellős közepén fél térdre ereszkedve.


Azt kérdeném: "Velem tartasz?"


Elintézném, hogy miután igent mond (HA igent mond), akkor begurul egy kocsi amiről pincérek lepakolnak, felállítanak egy asztalt, gyertyát gyújtanak, pezsgőt nyitnak vacsit tálalnak fel és akár zenéről is tudok gondoskodni. Lassan három hónapja készülődök rá, és most szervezem. Megvan az időpont és a kedvenc kajája is, meg a gyűrűt is megvettem. (Egyszerű vastag arany karika gyűrű vésetekkel, és növényeket idéző szimbolikával.)


2011. szept. 8. 11:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Néha a kevesebb több.

Nekem ez túl... tömény.

2011. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

hát, ezt jól kiagyaltad :))

nekem kicsit giccses, de ez függ a hölgytől akit szándékozol megkérni, hogy...izé, veled tartson ;)

2011. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
valóban ilyesmire készülsz? hány éves vagy?
2011. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%

Miert nem keresel egy olyan ettermet, ami mar "vizen" vagy mellette van, es a tobbi aztan johet, ez valahogy tul bonyolult, s felesleges is.

Dubaiban van egy Hotel, ami a tengerre benyullik, inkabb odakell meghivni egy vacsorara, s a tobbi mar adott....pl.

2011. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Nekem erről a "velem tartasz" szövegtől az jutna eszembe,hogy "vajon mi a fenének akarja,hogy letérdeljek?"..
2011. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

óóó ez nagyon romantikus. a gyűrű stílusából ítélve nagyjából behatároltam a párod stílusát. Szerintem ő ezt nagyon fogja értékelni, és egész este zokogni fog az örömtől!

amúgy meg te ismered a párod, mi itt látatlanban sem rólad, sem a szerelmedről nem tudunk semmit sem, tehát csak magadra hallgass. Szerintem azt fogod választani, ami a kettőtök ízlésének a legjobban megfelel! sok sikert!

2011. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagyon nyálas, ne haragudj :(. De ha ő ilyen típus, és erre vágyik, akkor biztos el fog olvadni.

Én tuti, hogy elszaladnék, amíg a lábam bírja.

(Én is el vagyok jegyezve, úgyhogy nem a szőlő savanyú.)

2011. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

A tömény jó. Szereti a bőséges, gazdag dolgokat, mint én.


(Ez most úgy hangzik, mintha gazdag lennék xD)


Szereti az anyagi vonzatú élvezeteket és a romantikát. Kicsit régimódi a kedvesem :)

2011. szept. 8. 11:28
 9/41 anonim ***** válasza:
84%
Előző vok. A velem tartassz tényleg nem jó. az már túl népiesen hangzik és a lovagkort idézi (nekem legalábbis).
2011. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, a párom meg 30
2011. szept. 8. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!