Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El menjek kivalasztani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El menjek kivalasztani az eljegyzési gyűrűt a párommal?

Figyelt kérdés
Az szeretné a barátom, hogy közösen is nézzünk gyűrűt, és utánna majd maga megveszi amelyiket gondolja, nekem ez olyan furcsa. Nálatok ez hogy volt?

2018. nov. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már együtt nézitek, akkor már te válassz. Esetleg mutass neki 4-5 képet, hogy milyen stílus jön be és menjen el egyedül, esetleg egy barátnőddel.
2018. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ez egy teljesen normális dolog lenne. Mivel számomra az eljegyzési gyűrű az arany karikagyűrű párban, nem ezek a meglepetés-kövesgyűrűk.

Jobb a karikagyűrűt együtt venni, hogy biztosan stimmeljen a méret.

2018. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt a köves gyűrűvel kapcsolatos a kérdés. Vagy más néven a kísérő gyűrű
2018. nov. 19. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Köves gyűrűt nem szokás együtt megvenni, de úgy csináljátok, ahogy nektek jó... de mivel neked ez fura, nyugodtan mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele menni. Gondolom, ha már el akar jegyezni, akkor van olyan szinten a kapcsolatotok, hogy meg tudjátok beszélni.

Ha nagyon fél, hogy mellé fog lőni, és olyat választ, ami neked egyáltalán nem tetszik, mutass neki 5-6 képet olyan gyűrűkről, amit szívesen viselnél.

2018. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod egyszerűen nem akar mellélőni se izlés, se méret terén, parázik, mi van, ha vesz egy drága gyűrűt és neked nem tetszik. Szerintem i mutass neki képeket, mi jön be neked, vagy adj neki egy bizsut méret referenciaként. Jobbat nem tudok én sem ötletnek.
2018. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nálunk ez teljesen máshogy zajlott, mivel van ékszerész ismerősöm, aki kb 10 éve ismer, ezzel együtt a stílusomat is. Így őt ajánlottam páromnak, a követ megbeszéltük (mivel kissé túlértékeltnek gondolom a gyémántot, és bőven vannak más, csodás drága/féldrága kövek), a többit oldják meg.

Szóval én egyedi tervezésű, és teljesen rendhagyó ékszert kaptam, de csak mert így jött ki a lépés.

Viszont nem hiszem, hogy bármilyen esetben problémának kéne lennie akár a teljesen közös vásárlás/készíttetés. A férfiak nem gondolatolvasók, hogy kitalálják az ízlésünket.

2018. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!