Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan aki úgy kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki úgy kapott eljegyzési gyűrűt, hogy együtt elmentek kiválasztani, de csak később kapta meg?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy a lány kiválasztja a köves gyűrűt, a fiú megveszi, de elrakja későbbre.
2014. jan. 9. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk karikagyűrűvel volt hasonló, elég vicces eset. Nézegettük őket közösen, sejtettem, hogy azért, mert majd venni akar, ki is tárgyaltuk, melyik tetszik, és még egyre ráböktem, hogy ez viszont túl csicsás, nem tetszik. Férjem, szegény, csak azt jegyezte meg, hogy ezt a gyűrűt emlegettük konkrétan, és ezzel jegyzett el. Azóta is viselem, nagyon megszerettem, de csak évekkel később meséltem el neki, hogy ez volt az, amit elsőre lerondáztam. :D
2014. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már mi értelme későbbre tologatni.Tudja, hogy megkérik,tudja milyen gyűrűvel.
2014. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Na ennek a verziónak végképp semmi értelme :D

A köves gyűrűnél a meglepetés a lényeg. Ha az már úgyis elmarad, én felesleges pénzkidobásnak és bohóckodásnak tartanám, a vásárlást is, meg a későbbi "átadást" is. Együtt a karikagyűrűt szokták a párok megvenni, ami ugye indokolt is.

2014. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ne:D
2014. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van értelme, ahol később, családi körben tartják meg az eljegyzést.
2014. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak annyi volt, hogy érdeklődött, milyen gyűrűk tetszenek nekem és akkor ahhoz hasonlót vett. Csak annyit mondtam, hogy nekem a vékony, szolíd gyűrűk tetszenek egy pici kővel. Szerintem ez így jobb volt, mert mégis meglepetés volt, hogy milyen gyűrűt vett. :)
2014. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értelmét nem látom, de vannak olyan kontrollmániás nőszemélyek- pl. a nővérem- akik nem tudják elképzelni, hogy pont ebbe ne legyen beleszólása, hiszen 'azt én fogom viselni életem végééig'. Szóval van ilyen. De hogy értelme van-e nem tudom. Bár náluk kb. semminek nincs értelme, mert már tudják nagyjából az időpontot és a helyet is, csak a lánykérés nem történt még meg, és a nővérem ott is kikötötte mely napokon NEM lehet. Pl. a szülinapja :D


Na erre varrjatok gombot!

2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es hozzászóló, kb nálunk is ez van amúgy, hogy tudjuk, hogy jövőre szeretnénk házasodni, tudjuk, hogy hány fős esküvőt szeretnénk kb., tudjuk, hogy milyet képzelünk el, helyszínt is, én is kikötöttem, hogy ne a szülinapomon, Valentin napon, Karácsonykor kérje meg a kezem, és azért, mert legyen annyira kreatív, hogy ő találjon az év bármely más napján egy napot, amit szépen eltervez, előkészíti, hogy az a lénykérés napja lesz. :) De még nem tudom, hogy mikor szeretne megkérni, az biztos, hogy idén valamikor . De így is meglepetés lesz, mert ennyiből akik évek óta együtt vannak, bármikor számíthatnak rá. (Főleg,ha beszélgettek előtte már erről.) Ja, és azt is tudja, hogy milyen gyűrűk tetszenek, mert anno mikor szóba került az eljegyzés, kérte, hogy mutassak 1-2 gyűrűt ami nekem tetszik. Szerintem nincs ezzel gond. :)
2014. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!