Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, nők! Ti milyen helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti milyen helyen és körülmények közt szeretnétek, hogy megtörténjen az eljegyzésetek?

Figyelt kérdés
nyugodtan írjatok olyan hosszan és részletesen, ahogy szeretnétek! kíváncsi vagyok mindenki véleményére.:)

2018. dec. 2. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Amilyet a párom kitalál :) Nekem attól lesz különleges, hogy ő gondolja ki, nem én.
2018. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Wellness hétvégén voltunk, este beültünk egy kellemes kisvendéglőbe vacsorázni. Kimentem mosdóba, amikor visszajöttem valahogy furcsán nézett rám a személyzet. Mint utólag kiderült, akkor lettek beavatva. Desszert tetején gyűrű. Klasszikus, kicsit giccses, de így volt tökéletes.
2018. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak ne nyilvánosan. Attól sikítófrászt kapnék. Szerintem az eljegyzés kettőnkre tartozik. Legyen a hely, meg az alkalom különleges, de ne gondolja túl, jöjjön szívből.
2018. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon egyszerűen,akár egy szép reggelen ébredés után,úgy, mint az édesek és mostohákban, vagy valami különleges helyen,nem kell,hogy drága legyen egy szèp téli kerti kàvézóban, vagy valami nagyon hangulatos helyen.

Jaa hogy nincs is pasim :D


Az viszont szerintem ciki,ha karácsonykor,vagy valentin napkor,az olyan mintha nem lenne jobb ötlete.

2018. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Ne történjen eljegyzésem, engem zavarna, ha eljegyeznének:) Nem azért mert hűtlen típus vagyok, mert abszolút nem, csak ha már papír kell róla, meg másoknak mutogassuk a boldogságunk, úgy, hogy mi ne is igazán éljük meg azt; tehtá a boldogságot, hanem szükség lenne külső megerősítésre; az már tök rossz lenne. Egyébként csak egy dolog miatt mennék bele iylen lepapírozós házasságba (a bulikat sem szeretem), hogy mert a kormány pár éve kitalálta, hogy csak akkor tekint 3 embert két felnptt+ egy gyerek családnak, hogyha az anyuka meg az apuka össze vannak házasodva; lepapírozták. Merthogy nekem az az evidens, mindigis úgy készültem, hogy a gyerekem majd az apuka nevét fogja kapni, és enélkül meg nem lehet; aminek nemtom , mi értelme.
2018. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

*Szal ez nálam max cdak ilyen formaság lenne, tehát ennek nem kéne úgy romantika meg megadni a módját, de azért jó lenne , ha nem kényszerítenének rá, hogy lepapírozzuk.

:)

2018. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Egy átlagos délután volt. Feküdtünk az ágyon, én könyvet olvastam. Itt ott beszéltünk pár szót. Majd fel ült és azt mondta "kérdezhetek valamit?" Mondtam, hogy persze. Térdre ereszkedett, elő vett egy kis dobozt és azt kérdezte "Le tudnád élni velem az egész életed?" Nagyon meglepődtem és meghatott, intim volt, csak mi voltunk. Így volt tökéletes és különleges számomra. Nem volt felhajtás és nem is hiányzott.
2018. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Sehol és sehogy nem képzelem el mert nem szeretnek eljegyzest , esküvőt

Számomra ez nem fontos.

N24

2018. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Itthon vagy kiránduláson kettesben valami szép helyen. Lehetőleg ne kövesgyűrűvel és térden állva mindenféle rögtönzött és begyakorolt műsorszám keretében. Hanem csak beszéljük meg, hogy összeházasodunk.
2018. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
86%
Én úgy képzelem el, hogy csak ketten vagyunk, hiszen ez egy olyan személyes és intim dolog, amit kettesben kell megélnünk. Szerintem így lehetne csak igazán meghitt.
2018. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!