Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy férfinak miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak miért kell letérdelnie amikor megkéri a nő kezét?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell, csak egy régi hagyomány.

[link]

2019. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Egy férfinek miért esik jól a felesége finom főztje, miért nem ő főz a feleségnek?
2019. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom a régi korokra utalhat, lovagiassága, alázata miatt maradt meg.
2019. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell, csak így szokás és jól esik a legtöbb nőnek. De egyébként ha ennyit képtelen vagy megtenni érte, akkor minek akarod elvenni?
2019. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Hú, de le lettem szavazva, itt a férfiak nem szeretik, ha a párjuk főz neki. Micsoda álszentek.
2019. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

#5 nem csak a nő dolga a főzés egy kapcsolatban. Nő nem cseled , Szakács hogy a férfira főzzön élete végéig. Férfinak is illene főzni ugyan úgy mint a nőnek . Férfi nem szállodában lakik hogy főzzenek rá éjjel nappal


Nem tudom kérdező ez egy jó kérdés. Elég hülye felesleges szokás szerintem

2019. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
2019. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Kézen is állhatsz
2019. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Hülye hagyomány...

A hagyomány szerint a nő "hozzámegy" a férfihoz (nem pedig fordítva) = eldobja a saját nevét, és felveszi a férfiét, kimutatva ezzel, hogy az apja után a férjéhez fog tartozni. A gyermeket, amit majd ő hord ki és szül meg, szintén a férfinak szüli, hiszen az is a férfi nevét kapja majd.

A férfi részéről a térdelés egy apró gesztus, hogy kifejezze, hogy megtisztelné, ha a nő hozzá kötné a jövőjét, az oldalbordája lenne, stb.

2019. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Én nem vettem fel a férjem nevét,mivel nem vagyok senki tartozéka. :O

58N

2019. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!