Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szokás manapság kikérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás manapság kikérni a lány kezét az édesapjától?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom szép gesztus, de biztos van olyan nő, akit ez feszélyzne, mondván ez tárgyiasítja, hiszen az eljegyzés és házasság a kettőjük dolga.


Érdekelne mindkét nem véleménye, valamint esetleg szülőké is.



2019. jan. 15. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szokás már szerintem (bár ha extra vallásosak, akkor lehet, hogy kellene), de például lehet jelezni Apósnak, Anyósnak, hogy van egy ilyen terved és ezt tényként felállítani.

Még most is vannak olyan helyzetek, láttam is közelről, hogy a srác a haverok előtt kérte meg a lány kezét, és a szülőknek rosszul esett, hogy így esett a fiú választása. Mondjuk ők vallásosak valamennyire.

2019. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!