Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ha egy napon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy napon van az eljegyzés a szülinapjukkal, az később nem lesz baj hogy egybeeesik?

Figyelt kérdés

A bátyám és a barátnője egy napon született, csak van közöttük egy év. Már 4 éve vannak együtt, és mindig közösen tartják a szülinapjukat. Szülők, nagyszüleim, néhány barát, és egyszerre egy helyen. Szeretnének összeházasodni,, már volt erről szó máskor is. A bátyám most szeretné megkérni a lány kezét a szülinapjukon. Már megvette a gyűrűt is. Tényleg komolyan gondolják együtt, ezt már régóta tudni lehet. Bátyámmal mindent kb megbeszélünk, és a barátnőjével is nagyon jóban vagyunk. Mi már hamarabb barátok voltunk, mint ahogy ők összejöttek. Bátyám kérdezte, hogy szerintem jó ötlet lenne-e hogy most kérje meg a kezét, mert így mindenki ott lesz, és meg is fog egy kicsikét lepődni.

Szerintem nem annyira jó, mert amúgy is mindkettejüknek szülinapja van aznap, és még pluszban ez is aznap lenne. Szerintetek?



2018. dec. 26. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne baj? Az eljegyzés évfordulóját nem szokás megünnepelni. Szerintem nyugodtan mehet akkor.
2018. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem hogy bárki is ünnepli az eljegyzés évfordulóját. Szerintem jó ötlet.
2018. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Mi még azt is ünnepeljük, amikor előszőr lefeküdtünk :D

Na de komolyan... én nem örülnék neki, ha a szülinapomon kérné meg a kezem. S ha egyszer szakítanak? Örökké erre dog emlékezni?

2018. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában face-en mindig szembejön velem egy hirdetett cikk arról, hogy önző dolog Karácsonykor megkérni egy nő kezét. Mint kiderült, a cikk írója és a kommentelők arra gondoltak, hogy elveszi az ünnep varázsát. Hát nekeme az jutott eszembe először, hogy ha szakítanak, vagy elválnak, akkor minden Karácsonykor (jelen esetben szülinapkor) arra fognak emlékezni, ezért nem jó ötlet.
2018. dec. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, simán mehet... sosem értettem az ilyesmit, hogy “ünnepkor ne”, mégis kik azok, akik még az eljegyzésük évfordulóját is ünnepelgetik? x) Egy-két éves “kapcsiban” még értem, első puszi, első csók, első szex, első mittudomén... de valóban hosszú kapcsolatban ezeknek már nincs jelentősége, ott van a házassági évforduló, elég az ;).
2018. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a szülinap miatt aggódnék, hanem a nagy társaság miatt. Nagyon sok lány nem örülne, ha a lánykérés mások előtt történne, főleg ha közeli ismerősökről van szó. Így nem olyan intim a pillanat, zavarba jönnek, nincs idő átérezni, mert a nagymama azonnal látni akarja a gyűrűt, tervezni az esküvőt, stb. Vannak olyan lányok is, akiket ez nem zavar, vagy akár még örülnek is neki. De fontos tudni, hogy ha a barátnője az előbbi, akkor egy nagy családi összejövetelen kellemetlen lehet neki a lánykérés.
2018. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig ötös, mint írtam mi mindent ünneplünk. Nem ajándékkal, csak annyi h elmegyünk vhova v hazafele beugrok egy cukrászdába vmiért, amit szeret. S nálunk ez nem friss „kapcsi”... 7 éve vagyunk együtt ;) de igenis kellenek ezek az apróságok, mert megszínesítik a hétköznapokat.
2018. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod ez emberfüggő. Vannak lányok akik odavannak a karácsonyi/szülinapi/valentin-napi eljegyzésért, vannak akik ilyen-olyan okokból csalódnának ha ajándék lenne az eljegyzés. Pont mint ahogy egyeseknek hozzáad az eseményhez ha a teljes család és ötszáz ismeretlen is jelen van, van akinek tönkreteszi, vagy ahogy vannak akik kizárólag arany gyűrűre mondanak igent ötkarátos gyémánttal, mások pedig kifejezetten nem akarnak se aranyat se gyémántot.

Ha 4 éve együtt vannak és volt már szó erről, akkor a bátyád minden bizonnyal tudja - vagy legalábbis tudnia kéne - hogy a barátnője hogy áll ezekhez a kérdésekhez.

2019. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A táraság nem zavarná, szerintünk örülne is neki. Nekem elősször az időpont volt furcsa. De bátyám szerint az sem gond. És ilyen szempontból ő jobban ismeri, szóval, ha szerinte jó ötlet, én elhiszem neki. Amiket írtatok nagyon köszi, átbeszéltük bátyámmal. Január 12 lesz a szülinapjuk, és az eljegyzés. Remélem tényleg jól alakul minden.
2019. jan. 5. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam például azért volt fantasztikus, hogy a születésnapomon kérte meg a kezem mert nem szeretem a születésnapom nincs abban mit ünnepelni szerintem, hogy bakker már megint öregebb lettem egy évvel. Azért írom le, mert ha valaki idetéved és szerinte gáz ez a meglepi nyugodtan el lehet venni a sztorimat.:) Mostantól már nem kell szülinapot ünnepelnem. Vagyis a Vőlegényem szerint 1-től újra indíthatjuk...:D Szóval igen, lehet eljegyzés évforduló is. Nem "friss kapcsiban"!;)
2022. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!