Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok ti bírnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti bírnátok, ha az uratok egy ilyen gyűrűt adna?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=MgnlbDVuPdg


ő készítené



2019. jan. 21. 20:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%
Hát azért ez nem egy olyan túl bonyolult dolog. Aki fogott már reszelőt a kezében az sinán összehoz egy ilyet.
2019. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem "bírnám", az Uram (én szoktam tréfásan így hívni) tudja hogy nem szeretem az ilyen kövesgyűrűket. Eljegyzésre meg pláne nem szeretnék kövesgyűrűt, teljesen fölösleges.

Persze, ha már megcsinálta, akkor hordanám, meg igazán kedves gesztus a kézzel készített ajándék, de furcsállnám, hogy nem ismer...

2019. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
😍😍😍💍♥️♥️♥️
2019. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#3 "Most a roki a meno." - Más kérdések alatt is úgy éreztem, hogy végtelenül sötét vagy, de ezzel a kijelentéseddel bebizonyítottad, hogy teljesen igazam volt veled kapcsolatban.
2019. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez a konkrét gyűrű nem tetszene. Mármint objektíven nézve gyönyörű szép, de nem hordanám, mert túl nagy benne a kő és túlságosan kiáll, ami egyrészt zavarni szokott, másrészt otrombán nézne ki a kezemen mert rettentő vékony ujjaim vannak. (Bizsuban járatosaknak, a sztenderd S méretű gyűrűk is leesnek a gyűrűsujjamról)

Maga az elképzelés viszont hogy a párom maga csinálja a gyűrűmet, és/vagy hogy valami szokatlan (de megfelelően tartós/tartósított) anyagból készül, teljesen lenyűgözne.

2019. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!