Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mennyire bírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire bírnátok egy olyan férfit, aki nagyon lassan eszik?

Figyelt kérdés

Makkegészséges vagyok, egyetlen gyenge pontom a gyomrom, refluxom van, amit kezelek ugyan, de a nyelőcsövemben van egy kis szűkület, ami miatt csak lassan tudok enni, mert ha kicsit gyorsabban tenném, akkor megakadna. Ezt úgy kell elképzelni, hogy mondjuk legalább kétszer annyi idő alatt végzek a kajával, mint mások, mindig én vagyok az utolsó.

Na mármost, volt olyan randi, ahol étterembe vittem a lányt, és ő kajakra azt hitte, hogy szórakozom vele, h direkt szívatom és azért eszem ilyen lassan, meg is sértődött és ott is hagyott, pedig én tényleg nem tudok gyorsabban enni.


2017. okt. 4. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
A nok meg mindig meg tudnak lepni, meg mindig van lejjebb.. Kivancsi vagyok mikor eri el a melypontot a noi nem.
2017. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, hogy lassan eszel, de nem ezen múlna a kapcsolat.
2017. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

A retardáltakkal ne foglalkozz.......

Randin elmondod h van egy kis betegséget oszt csókolom

2017. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt hinném, hogy szórakozol, ha nem mondod el. Máskor talán szólj az illetőnek, hogy mi a helyzet.

22/L

2017. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
En is lassan eszem. Nem zavarna. Etteremben sem, max nyomkodom a mobilom es leszervezem a kovetkezo randit Tinderen, amig te nyammogsz a kajan.
2017. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondtam neki előre, de ő már akkor azt hitte, h szórakozom.

Nem őt kell ezért hibáztatni, valószínűleg az én hibám, mert szeretek viccelődni, meg ironizálni, nyilván azt hitte szegény, h ez is az akar lenni.

2017. okt. 4. 22:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves fiú lehetsz, találni fogsz egy kedves lányt, akit a legkevésbé a lassú evés fog érdekelni :)
2017. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon lassan szoktam enni, mindig utolsó vagyok, nem számít kivel eszek, szóval engem nem zavarna :D
2017. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik exemnek nem volt ilyen egészségügyi problémája,mégis lassan evett,mert amúgy se volt egy idegbeteg fajta.Ez engem egyáltalán nem zavart,de akkor sem zavart volna,ha lett volna ilyen problémája.
2017. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos :) Én is lassan eszek, engem abszolút nem zavarna. Mondjuk soha nemis érdekelt, hogy ki milyen tempóban eszik, amíg kulturáltan eszik az illető, addig nem számít.

21N

2017. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!