Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok akkor, ha kiderülne, hogy a legjobb barátnőtök titokban gyakran összefekszik a pasitokkal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fel is út, le is út.
2013. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a barátnőmet felpofoznám, leköpném, ugyanezt a pasimmal is és persze kidobnám mit macskát szarni.
2013. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Mikor herpeszem van kielégíteném a pasim és csak akkor szólnék ha már összefeküdtek! Na meg lenne még 1-2 ötletem!
2013. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mind a kettőt kidobnám a fenébe, és el is küldeném a retkes kva anyjába.


de előtte még eljátszanám, h veszek ajándékba a pasimnak egy doboz kotont, és előtte kiszúrom mindent. aztán sok boldogságot.

2013. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
BIZTOS hogy nekem nem lenne ilyen legjobb barátnőm, és ilyen pasim. Szerintem itt az a bizonyos "lány" nagyon BUTA.
2013. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el 5-ös, hogy bárkiben lehet csalódni, nem feltétlenül kell hozzá rossz emberismerőnek, vagy butának lenni. Az ember esendő. Én is elég jól megválogatom a barátaimat, de értek már meglepetések.


Egyébként alap dolog, hogy megszakítanám mindkettővel a kapcsolatot, de előtte jól kiosztanám őket. Semmiféle bosszút nem tervelnék ki, minél előbb túl akarnék lépni az egészen.

2013. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
milyen kreatívak egyesek :DD
2013. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 poklot zúdítanék mindkettőre.
2013. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő mehetne arra,amerre lát.Majd később,ha még egyedül lennék, és a "barátnőmnek" lenne barátja,és nekem bejönne,lefeküdnék a pasival.
2013. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Valóban esendőek az emberek, de ez nem ilyen egyszerű! Lehet gerinces emberrel összejönni, akiről tudod, hogy kidob, ha mással akar szexelni. Tudom. Mert én is ilyen vagyok. Nem veszem be ezt a mindenki esendő dumát.
2013. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!