Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy eljegyzés mennyire számíthat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eljegyzés mennyire számíthat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel már egy jó ideje és szeretnék több lenni mint barát. A másik féltől többször kaptam olyan jelzéseket amik szerintem arra utalnak, hogy ő is benne lenne a dologban. Gyakran szoktunk találkozni, elmenni helyekre kettesben, ahova pl egy sima baráttal biztos nem menne el a nők legtöbbje. Sok mindenről beszélgettünk, feljött az esküvő témája is, ahol azt mondta, hogy fogalma sincs, hogy meg fog-e valaha házasodni. Ezt kissé furcsállom. Elvan jegyezve de nem tudja, hogy el lesz e véve valaha? Azt sem említette meg sohasem, hogy barátja van. Én néztem egyszer utána, hogy mi a helyzet vele és akkor tudtam meg. Kissé össze vagyok zavarodva.

2019. jún. 1. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Mert normális esetben eljegyzés után hamarosan esküvő van.

Manapság sokan beleugranak az eljegyzésbe, majd "valamikor" meg esküvő is lesz, alapon.


Ne foglalkozz a dologgal, ha tetszik, élvezd!

2019. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az őszinteség nem az erénye. AMúgy milyen "barát" az, aki azt sem tudja, hogy van-e valakije?
2019. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam én is, de igazából sohasem beszélgettünk arról ki milyen kapcsolatban van. Egyszerűen sohasem jött ez fel eddig.
2019. jún. 1. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem egyenes a lany. Valszeg a volegenye se tudja h veled eljarkal kettesben. Neked kene ilyen no? Aztan majd a te hatad mogott is massal ismerkedne...
2019. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínű nincs minden rendben a kapcsolatával, de fél felbontani is. Persze, elgondolkodtató, hogy kell-e egy ilyen személy, de én azért adnék neki egy esélyt, mivel tudom, hogy ilyen, annyira nem érne váratlanul ha ez velem is megtörténne.
2019. jún. 1. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy nem értek egyet a korábbi válaszolókkal, de szeretnék felvetni egy másik nézőpontot is.

Tele volt az internet olyan sztorikkal, hogy a srác ráírt a lányra, ő meg egyből azzal kezdte hogy "bocsi pasim van", és miért kell ezt csinálni, mikor lehet hogy nem is olyan szándékkal ír a pasi.

Ha én is beszélgetek egy ellenkező neművel, én sem azzal nyitok, hogy van valakim. Ha oda terelődik a téma, akkor elmondom. A lány is felhozta a házasságot, utalt rá hogy menyasszony. (vagy rosszul értelmeztem és nem mondta hogy el van jegyezve?)

Manapság sokan csak eljegyzik a másikat, aztán évekig várnak az esküvővel. Lehet hogy ezért mondta, hogy nem tudja el fogják e venni, mert csak húzódik a dolog.

2019. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy milyen szándékkal közeledsz felé? Mert akkor neki úgy látszik, hogy semennyire. Felméri, hogy mennyire érdemes otthagyni érted a másikat. Aztán ne csodálkozz, ha majd veled is ezt csinálja.
2019. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!