Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy van ez a jeggyürü dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a jeggyürü dolog? Mennyiért? Milyet? Hol?

Figyelt kérdés
Honnan tudom a méretet? Hogy milyen tetszene neki? Vagy kérjem meg és megvesszük eggyütt?
2010. júl. 8. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ékszerésznél, amilyen tetszik, amilyen tetszik és az ékszerésznél.


A méretet az ékszerésztől tudod. Azt csak ő tudhatja, hogy milyen tetszene neki. Kérd meg a kezét, gyűrű nélkül, az nem annyira romantikus, de legalább olyan gyűrűje lesz, ami neki is tetszik.

2010. júl. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akik együtt választják ki. Nekem ez nem tetszett, mert én meg akartam lepni. Elcsentem azt a gyűrűjét egy napra, ami passzolt a bal gyűrűsujjára, az ékszerész lemérte, méretet vett rólam is, és utána jöhetett a választás. Nekem a klasszikus domború aranygyűrű kellett, az ár határa pedig a csillagos ég.

Amikor pedig eljött a megkérés, leírhatatlan volt a hatás. A meglepetés mindennél jobb, és nagyon figyeltem, hogy semmivel se keltsem fel a gyanúját(viccből megkérés és ilyenek).

Ha együtt mentek, akkor biztosan azt kapja, ami tetszik neki, csak a meglepetés ne jön ki jól.. Azért gyűrűvel jobb megkérni, mint anélkül.

2010. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi együtt vettük meg a párommal, egyrészt a méret miatt, másrészt mert, ha minden jól megy egy életen át viseljük, ezért tetszenie is kell mindkettőnknek.

Mi 20ezerért vettük darabját 2 éve, egy egyszerű 14.karátos karikagyűrű, és gyönyörű.

2010. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább próbáld meg eltalálni, mit tetszene neki, és miután megkérted, és lecsengett a nagy meglepi, kérdd meg, hogy mondjon őszinte véleményt a gyűrűről. Ne sértődj meg, ha nem tetszik neki, hanem mosolyogva mondd, hogy "akkor holnap kicseréljük Életem", és adj neki egy csókot!

Gyűrű nélkül a lánykérés szerintem olyan, mint kanál nélkül levest enni :S:S:S:S Abszolút elveszi a varázsát, vagy legalábbis csökkenti...

2010. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lány 2 gyűrűt szokott kapni, a fiú egyet. Mindkettőjüknek van karikagyűrűje, ezt együtt választják ki, nem minden fazon áll jól mindenkinek, az egy dolog mi tetszik, de mi pl. nagyon nehezen találtunk olyat, ami mindkettőnknek jól állt, mert a páromnak nagyon hosszú és vékony ujjai vannak.

Végül sima arany karika lett (de nem mindegy pl. a gyűrű szélessége sem), legolcsóbban az Orex-ben találtunk, a 2 darab kb. 40 eze Ft volt. Nézegettünk mintásakat is, de azokat ha kiveszik a megvilágítás alól, már nem is néznek ki olyan jól.


A lányt nem karikagyűrűvel szokás megkérni, hanem valamilyen kövessel. (De nem muszáj a kő sem, ha tudod, hogy utálja a köves gyűrűket.) Ezt a gyűrűt a lány később a karikagyűrűvel azonos ujjon hordja, kísérőgyűrűnek hívják. Tehát, amikor kettesben megkérdezed, hajlandó-e a feleséged lenni, kísérőgyűrűt kap. Amikor családi körben hivatalossá teszitek az eljegyzést, akkor húzzátok fel a közösen választott karikagyűrűt.


A kísérőgyűrűt legegyszerűbben minta alapján tudod megvenni ("ellopod" a gyűrűjét és leméreted), ha nem tudod kölcsönvenni, akkor próbáld fel, és akkorát keress, ameddig felmegy. Figyelj arra, hogy ha csak sárga arany ékszerei vannak, akkor sárga aranyat vegyél. Ha inkább ezüstöt hord, akkor a fehér arany a jobb választás.


Persze mindettől el lehet térni, ha tudod, hogy bármelyik részétől idegbajt kapna.

2010. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Abszolut egyet ertek az elottem szoloval... amugy erre a legegyszerubb megoldas, ha nem a karikagyuruket akarod megvenni, azt majd raertek kesobb egyutt kivalasztani. a megkereshez eleg egy ELJEGYZESI GYURU. csak probald elobb kitalalni, hogy milyen aranyat szeret (sarga vagy feher) illetve hogy egyszeru vagy csavart vagy fonott vagy akarmilyen az izlese.


sose feledd ezzel egy eletre szolo emleket adsz neki es ha jol megkoreografalod, akkor az osszes holgy ismeroset is iriggye teszed.... :))))


hadd irjam le, hogy engem hogy kert meg ferjem...

a szuletesnapomon mondta, hogy menjunk el setalni. egy to partjara mentunk, beszelgettunk, fagyiztunk es egyszer csak egy oriasi feher lepedore lettem figyelmes a to tul oldalan (nem nagy tora kell gondolni), amire az volt irva, hogy 'Boldog Szuletesnapot Juci!', es ket jo baratom tartotta. ez mar magaban is igen meghato volt. erre megforditott, megolelt es megcsokolt, majd visszafordtitott. a sracok kozben kicsereltek a lepedot es most az volt rairva, hogy 'Hozzam jossz felesegul?'.

Mire raneztem o mar terdelt es a kezeben egy pici gyuru volt. Oszinten szolva nem is lattam a gyurut a konnyeimtol es abszolut nem is erdekelt, hogy milyen. es azota sem erdekel..:))) par honapra ra valasztottunk egy par szep karikagyurut...


Szoval hajra, mutasd meg neki mennyire szereted.

2010. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig ez a legszebb sztori, amit hallottam!!!!! :)
2010. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most sírok...Istenem milyen szerencsés nő vagy! : )
2010. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!