Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyez el 5 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el 5 év után?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a párommal. 4 éve költöztünk össze. Azt mondta, hogy ő is szeretne házasságot és eljegyzést, de még várna 3-4 évet. Ez nekem rengeteg idő, 5 év alatt szerintem el lehet dönteni, hogy velem akarja-e folytatni vagy sem. Anyagi akadálya nincs se az eljegyzésnek, se az esküvőnek.

23N


2019. jún. 6. 12:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
33%
O hany eves? Ha hasonlo koru mint te akkor tul fiatalok vagytok. Be van rezelve az elkotelezodestol.
2019. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Ő nem köteleződött el melletted.
2019. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
63%
Mar 4 eve felesegkent elsz. Hova jegyezzen mar el?
2019. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A párom 32
2019. jún. 6. 12:55
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos a kapcsolatotokban.
2019. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
24%

Kvázi normálisan éltek enélkül is.


Most erre mi szükség? Ettől majd jobban szeret? Vagy most kevésbé, hogy nincs?


Jó tudom, általános dogma, hogy az "házasság szent" meg ha valaki elsunnyogja az biztos valami rosszat tervez.


Miért ennyire fontos? A nagyzolás? Az eszmeiség?


Ha ez utóbbi, akkor gondolom elég egy natúr polgári, 20 fős vendégséggel, a helyi étteremben, és a viribülést mindenki magának fizeti. Még akkor is ha "van rá pénz".

2019. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem ertem amugy ezen az oldalon miert esik neki mindenki a noknek, hogy "miertkelleljegyzes". Erdekes legtobbszor mikor vege egy ilyen hosszu egyuttelosnek egy-ket even belul mar felesege van a pasinak...



Azok szerint akik szerint csak egy papir, es ezzel takaroznak, akkor igazan nem nagy cucc alairni ha csak egy papir, hat akkor mit kell ellene kardoskodni? Ja hogy emogott megis az van altalaban, hogy felnek a teljes elkotelezodestol?


Es igen nekem pl jo lenne egy kis eskuvo 20 fovel, valami szep kis etteremben utana nem akarnek vilagra szolo lakodalmat.

2019. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%

Azt mondta, hogy ő is szeretne házasságot és eljegyzést, de még várna 3-4 évet"


A párod csak elővigyázatos, számít arra hogy még változhat a kapcsolatotok elvégre te még a 20-as éveid elején vagy és bármi megtörténhet.

2019. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
"Azt mondta, hogy ő is szeretne házasságot és eljegyzést," Ha azt mondta volna, hogy a háta közepére se kér a házasságbol, eljegyzésböl veled, akkor lett volna 5 évig ingyen punci?
2019. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
6%
Most komolyan abban méred a szeretetet, hogy elvesz vagy sem?
2019. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!