Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan érzem magam rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul az miatt hogy a párom csak 4 év után jegyez el?

Figyelt kérdés
Véletlen tudtam meg hogy hamarosan el fog jegyezni. Az igazság az, hogy én ezt már 2 év után vártam és ő annyira elhúzta ezt a dolgot hogy már nem tudok neki szívből örülni. Jól esik, de rosszul jött ki, hogy az előző párját 2 év után jegyezte el. Én nagyon szeretem a páromat, de annyit vártam, sírtam az eljegyzés miatt hogy az valami hihetetlen. Nem tagadom volt hogy a fejéhez is vágtam már hogy bezzeg őt...! Sokat beszélgettünk erről, soha nem mondta hogy nem akar megnősülni, de kb. fél éve nem volt nálunk ez téma. Mert egyrészt már letojtam mi lesz. Túl sokáig húzta, így már nem olyan...De örülök neki, szeretem, csak lehetett volna szebb is.
2017. júl. 18. 19:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem jogos. Gondolj bele abba, az előző barátnőjét 2 év után kérte meg, és mégis szakítottak. Nem volt neki annyi idő elég, hogy megismerje teljesen a másikat, a szerelem önmagában ugyanis kevés. Most több időt szánt erre, gondolom nem véletlenül. Inkább ki kellene, hogy csattanj az örömtől.


33F

2017. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Akkor igyekezz az elkovetkezo eveket nem tonkretenni hisztivel, es talan szebb emlekeid lesznek...
2017. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem jogos, és őszinte részvétem a párodnak.
2017. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Igen is meg nem is.

De ha neked annyira fontos az eljegyzés, és az mikor, akkor eleve nem satnyulok egy kapcsolatba.

Ha "csak sz.rnád le" akkor most elfogadnád a dolgot, és nem kerítenél ekkora feneket a történetnek. (fejben megy a csiki-csuki, duzzogás)



Szerintem tedd helyre ezt a dolgot magadban.

Speciel ha engem kérdezel (és ez most nem fog építő jellegű vélemény lenni), az eljegyzésnek semmi jelentősége nincs, még annyi sem mint egy házasságnak. Azt olyan könnyen lehet felbontani, hogy a gyűrűre is rá kell nézned az ujjadon, hogy biztos legyél benne, valaha volt ilyen esemény. És az nagyobb szívásnak tartanám, ha eljegyez, de belátható időn belül nem vesz el.

2017. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Arról én nem tehetek hogy a volt párja elhagyta. Én teljesen más ember vagyok. Ezért sem értem, de ne oltsatok légyszíves, mert szeretem őt nagyon és örülök a dolognak, de tehetek róla hogy beleuntam a várakozásba?
2017. júl. 18. 19:52
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy eletre szolo hazassag nem azon mulik, hogy milyen volt az eljegyzes. Es mi lesz, ha az eskuvod nem alomeskuvo lesz? Vagy nem akkor jon ossze a gyerek, mikor te akarod? Az orok elegedetlenkedo nok mellol szoktak lelepni a ferfiak. Nekunk nem volt eljegyzes sem, es lagzi sem, eldontottuk, hogy osszehazasodunk es kesz. Es mukodik a hazassagunk. Sok romantikus, gyemantgyurus, millios lagzis hazassagok meg sorra mennek tonkre a kornyezetunkben.
2017. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

ennél nagyobb bajod ne legyen


és akkor mi lett volna ha el sem jegyez? he ?

otthagyod pedig jaj de szeretem van ?


annyyiiira szeretném ha a házasság intézményét beszüntetnék !

2017. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Úgy érzed magad, ahogy akarod. Az igazi kérdés az, hogy elvárhatja-e egy nő, hogy a párja egy adott idő után eljegyezze. Nem, nem várhatja el. Illetve ha elvárja, akkor rosszul fogja érezni magát tőle, csak úgy, mint te. Egyébként is, az eljegyzés önmagában semmi. Mikor lesz az esküvő? Elkezdtétek már szervezni. Választottatok már fix időpontot. Ha nem, akkor az eljegyzés semmi. Aztán persze az esküvővel sincs vége a történetnek, ráadásul a házasság önmagában nem változtat semmin. Majd a gyerekek fognak, ha lesznek. De ha te attól érzed magad biztonságban, hogy házas vagy, akkor nagyon naív vagy. A házasságok fele válással végződik.
2017. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs probléma, csináljunk!


Te is olyan vagy, látom, akinek fontosabb az eljegyzés, mint az, hogy ezt ki teszi.

2017. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Mi lassan 7 éve leszünk együtt és még nem volt meg az eljegyzés. Majd egyszer megtörténik (már beszélgettünk róla). De nem sietünk
2017. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!