Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5 év után nem kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után nem kérte meg a kezem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve vagyunk együtt, 3,5 éve együtt is lakunk, úgy élünk mint egy házaspár. 26 évesek vagyunk mindketten, ő is nagy esküvőt szeretne, mint én, az anyagiak megvannak rá, és ez még nem elég... elutaztunk Párizsba, ott voltunk az Eiffel torony lábánál, Versailles-ban a gyönyörű szökőkutak között és ő mégse kérte meg a kezem, pedig tudta, hogy szeretném. Mikor megkérdeztem, hogy miért, az volt a válasz, hogy nem volt ideje gyűrűt venni... Miközben előtte héten otthonról dolgozott, lett volna bőven lehetősége rá. Ez már több mint egy hónapja volt, de nem tudom túl tenni rajta magam, főleg hogy én már nem ott tartok, hogy esküvőt, én jövőre már gyereket szeretnék.

Nem akarom elhagyni, mert szeretem. Meg nincs kedvem elölről kezdeni, ha holnap találkoznék életem új szerelmével akkor is évekbe telne mire egy ugyanilyen kapcsolatot felépítek, akkor meg már ugyanott vagyok, mintha kivárom, hogy egyszer majd csak "lesz ideje" gyűrűt venni.

Véleményekre vagyok kíváncsi, ki mit gondol erről a helyzetről. (Arra nem, hogy a házasság hülyeség, a párommal mindketten házasság pártiak vagyunk, egyikőnk családjában sem volt válás még ha másod-unokatestvérekig nézzük akkor sem)



2019. jún. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%

Jo es miota hazajottetek tobb mint egy honapja azota se volt ideje gyurut venni?

Amugy ma mar volt ilyen kerdes, ha nem akar megkerni akkor nem fog, ha meg akar akkor meg fog. Bar en a helyedben akk max egy fel evet varnek, ha utana sincs semmi, kerdezd meg egyaltalan el akar-e venni. TEGED. Es ha igen mikor. Ne általánosságokat mondjon meg majd.

2019. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ma már volt ez a kérdés.
2019. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
56%

Aha... szóval te most valami olyasmi miatt hisztizel, aminél azt akartad, hogy úgy csinálja, ahogy te akarod. Ennyi erővel miért nem te kérted meg a kezét az Eiffel lábánál? Nekem ez a kapcsolat olyannak tűnik, ami arról szól, hogy TE mit akarsz.


egy nő

2019. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg! Miért nem kéred meg Te?
2019. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
74%
#2 nyilván. Mar ezer ilyen kérdés volt. Csak ugye a válaszok nem annyira tetszenek a kérdezőnek, ezért most feltette újra, hátha azóta változott a világ. :)
2019. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem ez a kapcsolat olyannak tűnik, ami arról szól, hogy TE mit akarsz."


Ez inkább úgy tűnik, hogy a pasi hiteget, és arról szól, hogy ő mit (nem) akar.

2019. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
81%
Akkor egyszerű a történet: szakíts.
2019. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szánalmas dolog a gyűrűért könyörögni, meg áhítozni. Ha meg akarta volna már megkérte volna a kezed. Ha pasi lennék, nekem se kéne egy követelőző nő, aki házassággal akar magához láncolni.
2019. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
63%
Ezt ma már kérdezted egyszer.
2019. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez a "nem volt időm rá" tipikus olyan válasz hogy nem akar nősülni. Vagy téged nem akar elvenni vagy még nem is akar senkit.
2019. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!