Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki 4 év együttélés után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 4 év együttélés után sem kérte meg a kezem, az már nem is fogja, igaz?

Figyelt kérdés
Állítása szerint majd 5 év után... Ami a kapcsolat elején 1 év volt, mára 5 lett. Azt hiszem, egy hangyányit hülyének néz...
2017. jún. 3. 20:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is. Nálam 2-3 év lenne ilyen vízválasztó. Ha ebben az időszakban nem kérném meg egy lány kezét akkor nem is akarnám elvenni valójában.
2017. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Vivian igy van. Hülyének néz.
2017. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Olyan irigységet tudok érezni amikor látom, hogy más férfiak betartották a szavukat, engem meg még arra sem méltatnak, hogy egyenesen megmondják mit gondolnak...
2017. jún. 3. 20:17
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Vivian???Ismeritek egymást? :D
2017. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2017. jún. 3. 20:19
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Amikor még csak a kérdést láttam, akkor azt hittem, hogy azt fogom válaszolni, hogy nincs ilyen összefüggés. De így, hogy elolvastam az egészet már egyetértek veled, kérdező.
2017. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Aki nagyon szeret, az már az elején alig várja, hogy megkérje a kezed. Nem várna vele ennyit.
2017. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
59%

"Olyan irigységet tudok érezni amikor látom, hogy más férfiak betartották a szavukat, engem meg még arra sem méltatnak, hogy egyenesen megmondják mit gondolnak..."


Másban is észre vetted, hogy hazudott, vagy csak ebben?


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

Zsák a foltját mindig megtalálja.


Mikor ültetek le utoljára erről őszintén és nyíltan beszélgetni?

Biztos, hogy ő szeretné az esküvőt? És nem csak a te kívánságodnak akarna eleget tenni?


A kapcsolat elejét nem kell alapul venni, hisz akkor még ott van a rózsaszín köd, akkor még sok mindent ígér az ember a másiknak. Az idők múlásával derül csak fény mindig a komolyságra.

2017. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%

eléggé amatőr a srác.

én minden nőmnek megkértem a kezét 1 év után.

2017. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem 2 felnőtt ember miért nem tudja megbeszélni, hogy mikor házasodjanak össze??
2017. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!