Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normálisnak tartanád ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak tartanád ezzel a gyűrűvel ha eljegyeznek valakit?

Figyelt kérdés

[link]


Vegyetek figyelembe mindent.Árat, kinézetet....

És erről elhiszi egy csaj h a pasi tényleg nagyon nagyon szereti és élete végéig vele akar lenni?


2010. júl. 10. 22:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy mennyibe kerül a gyűrű, nincs összefüggésben azzal, hogy ki mennyire szeret valakit. Ha ez probléma, akkor ott a lány fejében van a gond. nagyon szép gyűrű, én biztosan nem azt nézném, hogy milyen, hanem, hogy kitől kapom.

34/N

2010. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem tartom ajánlott dolognak, hogy más krikagyűrűjét hordjam, csak amit az ékszerboltban újjonnan vásárolok. A hordott karikagyűrűk gazdái valamiért megváltak tőlük. Elválás, rossz emlék, vagy pénzhiány miatt beadták, amelyekben ott vannak azok a negatív rezgések, ami ránk is negatív hatással lehet.
2010. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Kinézetre eszembe sem jutna, hogy nem valódi arany. Hát helyzet kérdése, nem esne túl jól, de kérdés, mennyit keres az illető, ez-e az, amit ár-érték arányban megengedhet magának. Ha ez a maximum, és megteszi, hogy megveszi, és eljegyzi a hölgyet, akkor miért ne? De annyi minden máson is múlik, a gesztusain, hogy örül-e, nem a gyűrű a lényeg. Mi a férjemmel egy mexikói ezüs gyűrű párral jegyeztük el egymást, az mondjuk kb 4000-4000 ezer forint volt :) Egy padon ülve :)
2010. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon szép gyűrű. És ott is van ÚJ. egy bajom lenne vele, hogy aranyozott és akkor nagyon kell rá vigyáznom, van nekem ilyen oldalról aranyozott gyűrűm, igaz nem 18 karátos meg hasonlók, sokkal sokkal olcsóbb is volt és megfogtam az ujjam, amikor egy napig rajtam volt :S

De ha már eljegyzi, akkor biztos egész életében vele akar lenni. Lehet nincs sok pénze tömény aranyra. De a cél a fontos.

2010. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki engem biztosan szeret, és én is őt, akkor engem az sem érdekel ha egy függönykarikát húzz az ujjamra, mert én nem azt nézném hogy mennyi az annyi hanem hogy kitől és mennyire szívből jön az az eljegyzési gyűrű.

Én a páromtól jó ha 5000ftos eljegyzési gyűrűt kaptam, de tökéletesen megvoltam elégedve vele!Kit érdekel az a fontos hogy szeret és az nagy jó hogy hozzám jössz?!És akkor nem mondom hogy héj kicsim a blokk hol van?

2010. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem használt újnak hirdetik, itt sok üzlet is hirdet tehát elképzelhető hogy üzletből való, illetve ott vehető át.

A kérdezőnek irom hogy szép a gyűrű és tényleg az a lényeg hogy kapja és nem az hogy mit és mennyiért. A szándék már ezerszer többet ér. De ha az én véleményemre vagy kiváncsi akkor elmondom hogy én aranyozott gyűrűt nem vennék eljegyzésre, mert az előbb utóbb lekopik, és azért szerintem egy eljegyzési gyűrű örök emlék kéne hogy legyen. De ez csak az én véleményem.

2010. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

nagyon szép gyűrű, csak foghat

a pólusban a tesconál levő ékszerboltban helyes olcsó kis gyűrűk vannak, és az ezüst se snassz, én biztos ezüstöt szeretnék majd, mert mindenem az

2010. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ez a gyűrű gyönyörű! :)

én normálisnak tartanám, ha ezzel jegyeznének el. nem az ár a fontos, meg hogy a legdrágább anyagból legyen, hanem a szándék, és a szeretet.

2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek a korábban hozzászólókkal, miszerint, ha szeret, mindegy hogy mit húz az újjamra, akár még egy függönykarikát is.

Ez igy igaz. Ebben a történetben csak az zavar, hogy ez a mutatós darab többnek akar látszani, mint ami. Ha valakinek csak 2000 forintja van gyűrűre, akkor ezt vállalja be, és itt belép a függönykarika esete.

Soha nem vennék fel olyan ékszert, ami a felületes szemlélőnek többszázezre mond, de valójában csak úgy néz ki, tehát semmi sem igazi.

Igy indítani egy eljegyzést?

2010. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
most nem azért de a gyűrű mérete sem mindegy...
2010. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!