Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít elterjedtnek/n...

Mennyire számít elterjedtnek/normálisnak manapság, hogy egy 14 éves lánynál rendszeresen ott aludjon a barátja?

Figyelt kérdés

Mondjuk hetente négyszer, ötször. Majdnem ott lakik.

Ez mennyire számít normális, elfogadható dolognak? A szülei természetesen megengedik, elég nehéz lenne eltitkolni.


Szerintük ez teljesen normális, mindenki ezt csinálja, és inkább otthon szexeljenek, mint egy parkban.


Szerintem viszont nem helyes, ezt a kislány sose fogja tudni már lemosni magáról, és ennyi idősen egy kapcsolat azért nem tart örökké. Így is mondanak róla cifrákat, falun lakunk. Arról nem beszélve, hogy nem hiszem, hogy ennyi idősen feltétlen muszáj bárkivel is lefeküdni. Az új osztály a középiskolában se biztos, hogy annyira könnyen befogad egy ilyen gyereket a közösségbe, aki még fel is vág ezzel.


Tényleg én vagyok lemaradva, és már teljesen normális, elfogadott viselkedésnek számít??

Esetleg nem tud valaki linket adni, hogy szexológusnak, gyerekpszichológusnak mi az álláspontja hasonló esetben?


2011. júl. 31. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva, a világ van elkurvulva, amit ezek a fajta emberek úgy neveznek, hogy korábban érnek a mai fiatalok.
2011. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy ott alszik, az mindjárt azt is jelenti, hogy szexelnek?
2011. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van,ez nem normális. Nekem a szüleim azt mondták hogy ha szexelni kell inkább itthon mint az árokparton,na de ez szerintem attól is függ hány éves a gyerek. Én a szülők helyében nem egedném a 14 éves lányom közelébe a fiúkat,igaz akkor meg a szülők lesznek a rosszak. A lány később meg fogja bánni mert azért nagyon nagyon kevés olyan kapcsolat van amikor 14 évesen jöttek össze és együtt öregedtek meg.
2011. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

18éves vagyok, 14 voltam mikor összejöttem a Párommal. nem voltam 15 éves (szülinapom előtt egy hónappal) engedte meg anyukám, hogy nálunk aludjon, de nem rendszerességgel, hanem heti egyszer, max kétszer..

Azt már túlzásnak tartom, ha majdnem ott is lakik.

Az se biztos, hogy mindenféleképpen szexelnek, de viszont abban egyetértek a szülőkkel, hogy inkább otthon, mint padon, vagy máshol.

Vitába szállnék kicsit veled, hogy nem tart örökké a kapcsolat, hiszen mi lassan 5éve leszünk együtt, hat évvel idősebb a párom, amint leérettségizek, véglegesen összeköltözünk, és esküvőt is tervezgetjük már :)

18L

2011. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14 éves gyereknek otthon egyedül a saját ágyában a helye. Az együttalvás egy felnőtt érett kapcsolathoz tartozhat hozzá. Egyébként szerintem inkább az a baj, ha nem tanulja meg, hogy egy kapcsolatnak is építkeznie kell és fázisai vannak, és már rögtön a szex meg az ottalvás jön, kvázi együttlakás, akkor mi marad felnőttkorára? Semmi, kiégett huszonéves lesz, aki majd max pár hónapig tud megtűrni valakit maga mellett, mert addig tart az izgalom. Szerintem minden valamire való normális, értelmes szülő úgy gondolja, hogy az ilyesminek nincs helye még egy kislány életében, még majd hogy nem akár az első csók is korai nem hogy több.
2011. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

14 éves vagyok, pont tegnap fárasztottam ezzel anyámat.

Arról beszélgettünk, hogy valamelyik nap átjöhet barátnőm ittaludni, anyám belement, én meg brahiból megkérdeztem, hogy jöhet-e még a zolika meg a jocó? :D Anyám meg mondta, hogy várjak még pár évet, mielőtt ilyenekkel sokkolom xD Persze jót röhögtünk az egészen. Őszintén? Anyum azt mondta, hogyénmajdmegvároma18at, mire mondtam, hogy manapság 12 évesen kezdik, szóval le vagyok maradva XD. Természetesen még egyetlen barátom sem volt, úgyhogy szerintem jópár év, mire ez megtörténik velem. Nem teljesen biztos, hogy megvárom a 18at, de akkoris, minimum 16...

2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
én 20 vagyok, és még senkit nem hozhattam haza. egyszer jártam egy igazgató fiával, na azt persze hozhattam volna, csak nem akartam :) szülő válogatja.
2011. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na persze, minden este együtt aludnak, nyilvános helyen is fogdossák egymást, beszélgetni még nem láttam őket, csak smárolni, és facebookon tárgyalták ki, hogy mennyire kívánják egymást, meg hogy hiányoznak.


Biztos nem szexelnek, csak összebújva alszanak. :(

Ne legyetek már ennyire naivak. Ennyire már én se vagyok az. :)

2011. júl. 31. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, 14 évesen majdnem hogy összebútorozik a barátjával. Ilyen korban még otthon kell lenni, továbbtanulásra koncentrálni.Én nem engedném a gyerekemnek, Nem csinálnék belőle mini felnőttet. Mindenek megvan az ideje. És ezek után csodálkoznak, mikor 15 évesen bejelentik, hogy terhes. Édesanyám elég szigorúan fogott, vigyáztam, hogy nehogy véletlenül terhes maradjak. A barátnőm szülei lazábbak voltak, rábólintottak az ott alvásra már korán, volt is pár abortusza.
2011. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként azt sem hiszem, hogy van összefüggés aközött, hogy valaki 14 évesen több f.t fogott mint kilincset, de rendes ember lett belőle, meg aközött, hogy nem lett sikeres.

Ahogy azt se várom senkitől, hogy leírja, hogy igen, én 14 évesen ugyanezt csináltam, most 25 vagyok, és egy ordas nagy rib.anc lett belőlem.

XD


Bocs, ha vulgáris voltam, de egyáltalán nem érdekel ez a része a dolognak.

Azzal tisztában vagyok, mennyire ritka, hogy valaki azzal éli le az életét, aki ennyi idősen elvette a szüzességét. Már ha szűz volt...


Engem az érdekel, hogy tényleg ennyire elterjedt dolog lenne majdnem minden este együtt aludni?


Mondjuk 1000 elsős középiskolásból mennyi csinálja ezt?

2011. júl. 31. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!