Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiuk ki hogy tervezi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ki hogy tervezi az eljegyzest? Lanyok ti Hogyan szeretnekek hogy megkerjek a kezeteket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 03:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Kettesben, a helyszin mindegy, bár egy erdöben hegyen tóparton lenne a legszebb.

De ha otthon kér meg pizsaméban reggel, az sem zavarna.


A nyilvános dolgot viszont nem csipem, hagyjuk...


28n

2017. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Üljünk le és beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze. Nem kell se gyűrű, se semmi műsorszám.

Esetleg lehetne egy vacsora a szűk családdal, de ennyi.

28/N

2017. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mindegy, nem kell csinnadratta, de jó ha egy bensőséges pillanatban van, ő mondta hogy kettesben szeretné mindenképp :)
2017. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

kettesben legyünk, igazából ez a legfontosabb

de amúgy nem várnék semmi különlegeset, nem kell nagy felhajtás meg semmi

esetleg még az lenne jó, ha vmi meghitt pillanatban lenne (de ez lehet bármilyen hétköznapi dolog)

2017. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettesben legyünk, és ne legyen semmiféle ünnepnap.

Én a karácsonyi eljegyzéseket is utálom, de talán a Valentin-napi egy fokkal még annál is gázabb. :"D


A legjobb egy kellemesen meleg nap lenne (úgy értem, hogy ne legyen -20°C, de azért ne is lehessen megsülni - a meleg tavaszi és őszi szellő pl. pont jó)

Ja, és ha én szabnám meg, akkor a természetben lenne a legjobb valami szép kirándulóhelyen, tehát nem egy forgalmas étteremben,és nem valamelyikünk házában. Engem csak feszélyezne, ha más emberek is körülöttünk lennének, főleg olyanok, akiket ismerek. :"D


Gyűrűből pedig a fehéraranynak örülnék a legjobban átlátszó, vagy fehér pici kővel.


22/N

2017. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányként a "kívánságlistám":

1. Legyen nagy színpadias pillanat, de ne teljes meglepetés. Vagyis előtte legyenek lefutva a "Készen állunk a házasságra, nem akarok tömeget se oda se az eljegyzésre, milyen gyűrű tetszene, ha megkérnél igent mondanék" körök, de maga a hely, az idő és a gyűrű legyen meglepi.

2. Kettesben történjen. Nekem ez egy intim pillanat, amibe nem szeretném belevonni anyut, aput, a pincéreket, három fotóst, egy szimfonikus zenekart és száz ismeretlent. Lehet utána egy eljegyzési vacsi vagy buli amikor bejelentjük, de azt a pillanatot csak magunknak akarom.

3. A helyszín, évszak, idő ezen kívül mindegy, a naplementés-tengerpartos és a konyhában-pizsamás eljegyzés is tud romantikus lenni, ha ő azzá teszi.

4. Nem szeretnék sárgaarany gyűrűt, nem szeretnék nagyköves gyűrűt, nem ragaszkodom a gyémánthoz, és nem ragaszkodom a drága gyűrűhöz.

5. Mivel eleve nem vagyok gyűrűbolond, és nem életcélom hogy el legyek jegyezve meg megházasodjak, ne jegyezzen el minél hamarabb csak hogy örüljek, csak akkor amikor már megengedhetjük magunknak hogy olyan esküvővel ünnepeljük a kapcsolatunkat amilyet szeretnénk.

2017. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Számomra az lesz majd a tökéletes eljegyzés, amit megszervez majd nagy gonddal, és amiről úgy véli, hogy nekem boldogságot okoz majd vele.


De néha azért adok neki kis segítséget (elmondom amit nagyon nem szeretnék, hogy legyen, így mellélőni nem tud majd, de hiszem hogy ismer annyira, hogy ezek nélkül is tudná)


Amit én semmiképp sem szeretnék: Ezüst/fehérarany gyűrű (ezüst azért mert megfeketedik, illetve könnyen eldeformálódik, a fehérarany pedig hozzá nem értőként számomra megkülönböztethetetlen az ezüsttől, sőt egy szép követ a sárga arany szerintem jobban kiemel, de ez csak magánvélemény)

Nagy felhajtást/tömeget: Ez egy intim pillanat, semmi szükség rá, hogy 100 vadidegen végignézze és a végén tapsoljanak, mint a színházban.

Ünnepek alatti eljegyzést: ez alól egyedül az évforduló lehet kivétel, az nem minősül számomra ünnepnek.


Ami jöhet: Nyaralás alatt esetleg a tengerparton (vagy akármilyen vízparton) egy esti romantikus séta közben, mikor a naplemente gyönyörűen megszínezi a tájat

Télen valami szép kiránduláson a hóban

Vagy akár bárhol máshol, nekem a szabadtéri helyszínek idillibbek, de ha otthon kér meg egy fincsi reggelivel amit ő dobott össze, az is ugyan olyan megható lehet :)


Szóval ezek nem elvárások, még azt sem mondanám, hogy ezt szeretném, csak ha én pasi lennék (ami szerencsére nem vagyok :D) akkor én így tudnám elképzelni ezt a dolgot

2017. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Sosem gondolkodtam azon hogy milyen egy ideális lánykérés de ahogy engem megkért az tökéletes volt :)

Nem számítottam rá, teljesen meglepetés volt. Persze már beszéltünk róla hogy majd egyszer összeházasodunk és együtt élünk de konkrétan nem mondtuk ki. Épp diplomakoncertem volt és persze ott volt a barátom is és minden koncertemre hoz virágot nekem szóval nem lepődtem meg amikor a kezembe nyomott egy csokrot tele vörösrózsával. Ez volt a legszebb csokor amit valaha kaptam. Aztán megláttam az egyik középen lévő rózsán egy gyűrűt. Nem értettem hogy mi van. Közben a barátom letérdelt én ránéztem és megkért. Én meg igent mondtam. Azóta az esküvőnket tervezzük :)

2017. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
18%
Ahhoz előbb barátnő is kéne. #ForeverAlone
2018. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igaz én még nagyon távol állok tőle, de viszont ha ott lennék akkor már biztos nem egy dolgot tudnék a lányról, szóval ha van egy kedvenc helye pl.: egy korcsolyapálya, oda vinném el, akkor először ott szórakoznánk, aztán ha van egy kedvenc zenélye (valami romantikus) akkor azt elindítanám aztán pedig elmondanám hogy mit éreztem mikor először találkoztunk és aztán féltérdre ereszkednék és feltenném a nagy kérdést
2018. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!