Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok egy nagy tömeg előtt kérné meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok egy forgalmas helyen vagy nagy tömeg előtt kérné meg a kezeteket? Pl. egy rendezvényen, pályaudvaron, reptéren, munkahelyeteken?

Hogy reagálnátok rá?



2018. szept. 1. 04:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
én ezekért nem vagyok oda, de hát ízlés kérdése :)
2018. szept. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék túl boldog.

De pl ha keresné az alkalmat, és hirtelen felindulásból lenne, az elfogadhatóbb, mintha ilyenre tervezné.

Ezt kettesben szeretném.

2018. szept. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Surfer Girl ***** válasza:
100%
Nagyon kellemetlenül érezném magam, és értetlenül állnék a párom előtt, ugyanis a környezetemben mindenki tudhatja, hogy nem akarok férjhez menni.
2018. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene. Nem nyalas filmben vagyunk.
2018. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú lennék, mert nekem azt jelentené, hogy egyáltalán nem ismer. Tudja, hogy nem szeretem a nagy figyelmet, és utálom mások előtt élni a magánéletemet. Többször beszéltünk már eljegyzésről, tehát elméletileg tisztában van vele, hogy nekem mi tetszene, és azzal is, hogy egy ilyen helyzetben mennyire kínosan érezném magam. Ha mégis így kérne meg, csalódott lennék.
2018. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A párom és én sem vagyunk az a típus ☺ De van aki odáig lenne érte ☺
2018. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, nem örülnék neki. Mellesleg nagyon meg is lepődnék, mert én sem olyannak ismerem őt, aki ezt választaná.
2018. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Szegyellnem h ilyen helyzetbe hozott, hiszen nem szeretek szerepelni es ez kettonk maganugye, kettonk kozos elmenye kellene h legyen, mikozben o kozszemlere teszi kvazi elo lajkokert.

Csalodottsagomban h ennyire nem ismer, foloslegesnek tartanam a hazassagot es kikosaraznam. Ott a tomeg elott. Akkor is ha egyebkent boldogan hozzamennek.

2018. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8%

Rohadt kiábrándítóak vagytok lányok.

32/f

2018. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
egy fogatlan esernyőárus és egy dolgát végző hajléktalan között pont romantikus lenne a Keleti pályaudvarnál
2018. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!