Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ehhez a ruhához milyen kiegész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez a ruhához milyen kiegészítők illenének? Te mit vennél fel hozzá? Nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés

Elnézést, már kérdeztem ezzel kapcsolatban, de nem tudom, hogy mitévő legyek. Bár nem ez a legfontosabb dolog, de dilemmában vagyok a kiegészítőkkel kapcsolatban.


A ruha:

[link]


Ekrü színű, és jóval kevesebb himzés van rajta (egyszerűbb), de nagyon-nagyon hasonló ehhez!!


Minden érdekel: a cipőtől az ékszerig! :)


Nagyon köszönöm előre is, lányok! :)


2010. júl. 11. 23:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek pl.: gyöngysor illik hozzá? Ilyen: [link]


Linkeljetek!

2010. júl. 11. 23:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű ruhát sikerült választanod! Nagyon tetszik:)

Szerintem valami visszafogott, medálos nyaklánc illene hozzá. Hogy legyen benne egy kis V alak is a nyakánál.

2010. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A gyöngy is illene hozzá, az a lényeg, hogy minden ékszer ugynaolyan stílusú legyen. Én uncsim esküvőjén láttam olyat, hogy a gyöngysorhoz gyöngyös hajfésűket, karkötőt, és gyöngyös kistáskát vett (mindenen egy-két gyöngy volt, különben karácsonyfa lett volna). Ja, a cipő is gyöngyházszínű volt, nem tudom, hogy csinálta, de baromi jól nézett ki. A göngy jól megy az ilyen decens ruhákhoz. Egyébként gyönyörű ruha, gratulálok, és sok boldogságot!
2010. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Illik hozzá a gyöngysor, bár én egy kevésbé egyszerűt vennék hozzá...
2010. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

És a linkek, lemaradt, bocs:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Belinkeltem a google oldalt, mert mind gyönyörű.

2010. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kell valami régi, valami új, valami kölcsön és valami kék :)
2010. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És fésűk, hajdíszek:


[link]

2010. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A valami régi, valami új... :) Igaz! :)


Igen, én is valami V alakúra, vagy lágy esésűre gondoltam, mert a felsőrész túl "szögletes"...


[link] Hát ez valami gyönyörű, kedves válaszoló... :D Attól tartok sajnos, hogy egy ilyet nem engedhetek meg magamnak... :( De nagyon szép!


[link] Ez vagy ez?? [link] (Őszi az esküvő)

Jajj, elég tanácstalan vagyok...

2010. júl. 11. 23:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első a kommentben küldött linkjeid közül! Az csodaszép!
2010. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!