Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit éreznétek? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek? A páromnak volt már esküvője, lagzija.9 évig voltak házasok, majd végül elváltak.

Figyelt kérdés

Megkérte a kezem és nemsokára elkezdjük tervezni az esküvőt. Örültem neki nagyon, de most, hogy belegondoltam, hogy az Ő részéről ez a dolog lezajlott, barátai is jelen voltak,rossz érzéssel tölt el. Nem hiszem, hogy el tudnám magam engedni az esküvőn, főleg azzal a tudattal, hogy ők látták a vőlegényem egy másik nővel. Mi van ha eszükbe juttatom az előző esküvőt? Vagy elkezdik összehasonlítani a miénkkel az akkorit? Vagy épp e miatt nem jönnek el, hogy tiszteletben tartsák a volt feleség "érzéseit"...?


Vajon a büszkeség beszél belőlem? Ha igen, akkor hogy tudnám elengedni ezt az érzést?


Válaszotokat előre is köszönöm!


28/N



2019. aug. 9. 11:38
 1/10 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Benned a kishitűség és a kisebbrendűségi érzések dominálnak.

Miért ismered a barátokat? Olyanoknak ismerted meg őket akik azt mondogatták a Klárinak jobban állt a tiara vagy ügyesebben táncolt finomabb volt a torta vagy bármi ilyesmi? Szerintem nem tennének ilyet emiatt nem kell félned. Ha az zavar hogy ő már volt nős akkor ennek nem most kellett először negatív érzéseket kelteni benned. Hidd el veled más lesz együttélni mint az exével és ne is hasonlítgasd magad hozzá.

2019. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ezen miért csak a lánykérés után kezdesz el gondolkodni?


Ha szereted, legyen mindegy, ki mit gondol. Ha nem szereted, szakíts. De olyasmin vergődni, ami az elejétől ismert tény, teljesen felesleges.

2019. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szorongani, az már elmúlt.

Mindenkinek van egy múltja, amin már nem tud változtatni, még ha akarja se. Neked is nyilván van olyan a múltadban, amit kitörölnél vagy elfelejtenél, de nem tudod semmivé tenni. Olyan meg nincs hogy amiatt nem jönnek el, hogy az ex feleséget tartsák tiszteletben.

Olyan minden esküvőn van hogy nem mennek el, van hogy 10-15-en is, mondjuk egy jóval előbb lefoglalt utazás miatt, vagy váratlan betegség, munka miatt, de bármi közbe jöhet. Ha valaki nem megy el, nem kell rosszra gondolni. Először is nyugodj meg, mert az a házasság már véget ért, és TÉGED fog elvenni, gondolom szeretetből. Értelmetlenül féltékenykedsz. Egy házasság nem feltétlenül jön össze mindenkinek elsőre, ez van. Vagy ha már így gondolkodsz, akkor érezd magad jobban attól, hogy már a te férjed lesz, és nem az övé. Nem görcsölhetsz a saját esküvődön a többi ember véleményén, hogy ki mit mond meg gondol. Aki akar, az úgy is alkot véleményt, de számítana valamit? Őszintén.

Szorongani és görcsölni életed egyik legszebb napján? Ilyen miatt? Butaság lenne. A Te,Ti napotok lesz, vagy ha úgy tetszik, Te nyertél.

2019. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a vendéges úgyis ezer dologba fognak belekötni, az hogy ez neki a második, az a legkisebb probléma lesz.
2019. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem, hogy el tudnám magam engedni az esküvőn, főleg azzal a tudattal, hogy ők látták a vőlegényem egy másik nővel. Mi van ha eszükbe juttatom az előző esküvőt?"


Esküvő nélkül is tudják, szóval emiatt felesleges rosszul érezned magad.

2019. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! :) <3
2019. aug. 9. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát, nem tudom. Nem könnyű helyzet. Én személy szerint ezért is nem igazán jönnék össze olyannal, aki már volt házas. Vagy legalábbis nem tartanék nagy esküvőt, csak egy két tanús szertartást. De ez csak a saját véleményem. Neked azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg elvonatkoztatni az előző lagzitól. Nyilván mikor összejöttetek, már tudtad hogy ő volt nős, tehát ez nem egy váratlan dolog. Próbálj ne arra gondolni hogy a barátai látták már őt más nővel. Csak érezd jól magad, elvégre megérdemled hogy szép esküvőd legyen.
2019. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudnád mások mennyire nem foglalkoznak ezzel, még meg is sértődnél. Ez csak hiszti. Élj, örülj!
2019. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Detto ugyanez. Párom 10 éve vette el azt a nőt akivel papíron 8 évig házas volt de az utolsó 4 évben még csak egy országban sem laktak. A házasságot kierőszakolta a nő persze a párom is hibás hog hagyta magát de úgy volt vele hogy jobbat úgysem találna, ez van, ezt kell szeretni...

Nekem nehéz volt elfogadnom a kapcsolatunk első évében hogy van az a nő, akivel ráadásul közös gyerek is született.

Tudom mit érzel, mert mikor eljegyzett bennem is azt volt hogy tök furi lehet mikor az esküvőn mondják a szöveget hogy elfogadod hogy élete végéig vele leszel meg stb ehhez hasonló szövegek és elgondolni hogy az elsőn is ez lehetett. Szóval az úgy elveszti a hatását hogy az elsőnél ez nem jött be, akkor most ez mennyire is hihető? Meg igen, a tudat hogy te a második vagy. Bár nekem a párom azt szokta mondani hogy az első az piszkozat volt és most lesz az igazi, mert ráadásul a nagyfőnök előtt is leszünk a templomban. 😀 elsőnél nem volt templomi.


Amúgy meg ha annyira jó lett volna az első felesége akkor most nem lenne veled. Ennyi. Gondolj erre.


25N

2019. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted emlékezni fognak a 9 évvel ezelőtti esküvőre? Dehogyis. Talán a helyszín eszükbe jut, de a menyasszony konkrét kinézete, ruhája, sminkje biztosan nem. Még nők sem emlékeznek ilyen részletességgel egy esküvőre, nemhogy fiú barátok. Amúgy meg akkor az összes baráti találkozáskor rettegsz, mert a barátok látták a párodat egy másik nővel? Elkerülhetetlen az összehasonlítás a barátok részéről úgy összességében (de ez csak az első 1-2 találkozáskor van), de azért vált el a párod, és van most veled, mert téged szeret. A barátok meg arra gondolnak, hogy te mennyivel jobb vagy, int az előző, mert a párod valószínűleg melletted boldog, kiegyensúlyozott. És ezt a barátok is látják. Nálunk a párom 3. esküvője lesz, de pont leszarom, mert tőle független okok miatt vált el korábban, vagyis én elhiszem neki a holtodiglant....
2019. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!