Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az exem esküvője augusztus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem esküvője augusztus végén lesz. Tegnap felhívott telefonon, és nagyon kedvesen meghívott, hogy legyek ott élete nagy napján. Elmenjek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Minek?
2019. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát ennyiből nem tudom megmondani, nyilván attól függ, milyen volt a kapcsolatotok, hogyan mentetek szét, és most hogy viszonyultok egymáshoz... mindenesetre ha a kétség bármi miatt felmerült (különben nem kérdezted volna), akkor valószínűleg nem mennék el a helyedben.
2019. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt. Senkinek sem lenne jó.
2019. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mennék. Bármilyen jó köztetek a kapcsolat mégis fura lenne az a helyzet. Még ha most nem érzed annak, ott akkor is az lenne.
2019. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Én az egyik exemmel jóban maradtam. Egy-két hónaponta megkérdezzük mi van a másikkal és ha ő meghívna az esküvőjére tuti elmennék (nyilván a párommal együtt)

Egyedül elmenni nekem is furcsa lenne

2019. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Te döntésed, nem ismerünk titeket, a helyzetet stb.

Bár szerintem nem sok értelme lenne.

2019. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy érzed. Én tuti nem mennék.
2019. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Ne.
2019. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne.
2019. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Mennyire szokás még a meghívók küldözgetése esküvő esetén? Ha mindenki másnak, aki számít, meghívót küldtek, téged pedig csak telefonon hív fel exed, az is fura. Ha senkinek nem küldtek meghívót, hanem mindenkit egyesével felhívtak telefonon, akkor oké. Viszont mivel ex, én sem mennék el. Hacsak nem lennénk igazán jó barátok és nem beszélnénk viszonylag gyakran, de nekem akkor is túl idegen helyzet lenne...
2019. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!