Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenki élvezte a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki élvezte a menyasszonyi ruha viselését, vagy van aki örült mikor levehette?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerinted miért nem érkezik válasz?:)

99%ban örülnek a hölgyek, hogy van rajtuk menyasszonyi ruha. Én is akkor voltam szomi, mikor le kellett venni...

2010. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy esetleg túl sok kényelmetlenséggel jár a viselése.Pl leülni benne,elmenni benne wc-re...
2010. júl. 12. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Alig akartam megválni tőle..mindent meg lehetett oldani benne, igaz a pisilés az kétszemélyes atrakció volt de nem bántam..imádtam:)
2010. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor én rendbontó leszek. :) Nem arról van szó, hogy nem viseltem szívesen, és nem is kifejezetten örömöt éreztem, hogy levehettem, hanem megkönnyebbülést. Borzaszóan kényelmetlen volt(fűzős), egész este egy falatot sem bírtam enni, mert összenyomta a gyomrom, és iszonyú meleg volt, abban ugrálni meg főleg. Amikor hazamentünk átöltözni, le is zuhanyoztam, életem legjobb zuhanyzása volt 3 percben! :)

A cipőről ne is beszéljek. Nem tört sehol, de a magas sarka miatt 1 hétig zsibbadt utána a lábam. A menyecskecucc ezerszer kényelmesebb volt.

De hát... a szépségért meg kell(ett) szenvedni. :)

2010. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy h.lye kérdés,de két hét múlva lesz az esküvőm.Idáig nagyon nagy lázban égtem,de,most elkezdtem parázni az egésztől:(Félek a ruhától,félek a cipőtől,félek a szertartásoktól,félek a délelőtti sűrű programoktól...félek az egész naptól:(
2010. júl. 12. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam menyasszony, de koszorúslány igen, elég sokszor, és nép táncolok (5-6 kikeményített alsószoknya stb.), és azt se szerettem levenni, a szépségért meg kell szenvedni, és én jól bírom a "kínzást", már alig várom, hogy rajtam legyen, egyébként van olyan aki örül, ha leveheti, nekem is van ilyen ismerősöm, meg van olyan is aki eleve, abroncs nélküli, és/vagy rövid, egyszerű ruhát választ mert nem szereti a "kényelmetlen" ruhákat...
2010. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez természetes..nekem a második lesz három hét múlva de már én is parázok ismét:)) nem is nagyon fogsz megnyugodni majd csak aznap amikor már rajtad lesz a ruha és túl vagytok a felén:) de szerintem legtöbben így vannak ezzel..
2010. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ma 20:01 jah és a (igazi) fűzőket [link] is imádom, rendes ruhához kiegészítőkét, szóval ezzel sem lesz baj, az tuti.
2010. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaz még én sem voltam mennyasszony, csak idén volt a szalagavatóm, fűzős mennyasszonyi ruhában és habár csodálatos volt de megkönnyebülés volt levenni:) Egyik osztálytásam a második keringőt már edzőcipőben táncolta végig annyira nem bírta.


De hidd el nem lesz olyan kényelmetlen, csoda szép leszel és alig fogod észrevenni a kellemetlenségeket a hatalmas boldogságtól:))

2010. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:58h vagyok újra.

Parázni nem kell, annyi dolgod lesz aznap, hogy a vacsiig nem lesz időd félni! :) Fodrász, smink (szinte garantált a csúszás már itt, nekem 45 perc volt, pedig előtte voltam próbán, hogy elmérjük), fotózás, utána alig bírsz egy kicsit pihenni (meg pisilni... - na az is szörnyű), kezdődik a szertartás, vendégek... de minden megy gördülékenyen, nem lesz semmmi baj. :)

A pisilésre készülj... :) Én rengeteget iszom általában, és max. másfél óránkén rohangálok wc-re, na aznap fél 11-kor voltam, ruhafelvétel előtt, 3-kor, szertartás előtt és fél 1-kor, mikor hazamentünk átöltözni. Ugyanis 3-kor negyed órát ültem a wc-n abroncsban, és próbáltam kitalálni, hogyan tovább...

Őszintén szólva nem tudom, hogy akinek pont megjön, vagy nagydolga van, az mit csinál.

2010. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!